Jaden Smith, Will Smith’in Oscar’da Chris Rock’ı Tokatlamasının Ardından Sessizliğini Bozdu – Hollywood Life


Will Smith, 27 Mart’ta Oscar’lar sırasında Chris Rock’ı tokatladığında evdeki izleyiciler şok oldu ve şimdi, aktörün oğlu Jaden, akşamın onu neden ‘ağladığını’ açıklıyor.

“Biz de Böyle Yapıyoruz”, Jaden Smith tweetlendi 28 Mart’ta, 94. yıllık Akademi Ödüllerinin sona ermesinden sadece birkaç dakika sonra. Bu sözler Jaden’dan, evdeki izleyiciler babasını gördükten sonra gelen ilk sözlerdi. Niyet Smithtokat Chris Kaya Komedyenin Jaden’in annesi hakkında şaka yapmasından sonra yüzüne, jada Pinkett-Smith, kel bir kafaya sahip olmak.

Jaden, mesajının neyle ilgili olduğunu söylemedi, ancak hayranlar, dünyanın dört bir yanında duyulan tokatlara tepki verdiğini hemen varsaydılar. Birçoğu, Will’in Chris’i tokatladığı resimlerle karşılık verdi ve diğerleri, Hollywood’daki Dolby Tiyatrosu’ndaki seyircilerin ünlü tepkileri hakkında şakalar yaptı.

Bununla birlikte, Jaden’in mesajının, En İyi Erkek Oyuncu ödülünü kazandıktan sonra babasının duygusal konuşmasına daha doğrudan bir tepki vermenin tamamen mümkün olduğunu belirtmeliyiz. Özellikle Jaden’in tweeti geldiğinden beri sonrasında Will’in konuşması. Ve, genç oyuncu ilk tweetinin ardından ‘Babamın konuşması beni ağlattı’ diye silinmiş bir tweet ile devam etti. Ayrıca güneş gözlükleriyle üzgün göründüğü bir fotoğrafını da ekledi.

Jaden Smith, Will Smith'in Oscar'da Chris Rock'ı Tokatlamasının Ardından Sessizliğini Bozdu – Hollywood Life
Will Smith, Oscar’da Chris Rock’ı tokatlıyor. (Rob Latour/Shutterstock)

Will, oynadığı rol hakkında “Richard Williams ailesinin ateşli bir savunucusuydu” dedi. Kral Richard, ödülünü sahnede kabul ederken. “Hayatımın bu zamanında, bu anda, Tanrı’nın beni bu dünyada yapmaya ve olmaya çağırdığı şey karşısında şaşkına döndüm. Hayatımda insanları sevmeye, insanları korumaya ve halkıma bir nehir olmaya çağrılıyorum. Suistimal edebilmen için bizim yaptığımızı yapacağımızı biliyorum. İnsanların senin hakkında çılgınca konuşmasını sağlamalısın. Bu işte sana saygısızlık eden insanlara sahip olmalısın. Gülümsemeli ve sorun yokmuş gibi davranmalısın. Aşkın gemisi olmak istiyorum.”

“Akademiden özür dilemek istiyorum, tüm aday arkadaşlarımdan özür dilemek istiyorum” diye devam etti Will, eklemeden önce, “Sanat hayatı taklit eder. Richard Williams hakkında söyledikleri gibi çılgın babaya benziyorum. Aşk sana çılgınca şeyler yaptırır.”
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/03/28/jaden-smith-breaks-silence-will-smith-slaps-chris-rock-oscars-2022/

Yorum yapın