Jaden Smith ve Daha Fazlası Will Smith, Oscar’da Chris Rock’ı Tokatladıktan Sonra Tepki Verdi


Will SmithOğlu, Oscar fiyaskosundan sonra arkasını kollamış gibi görünüyor.

Jaden Smith dahil olmak üzere birçok Hollywood yıldızına katıldı. kardi B, Trevor Nuh ve Maria Shriver, sonra konuşurken tokatlayacak Chris Kaya 2022 Oscar’larında sahnede.

“Jada, seni seviyorum. GI Jane 2onu görmek için sabırsızlanıyorum, tamam mı?” Chris sahnede Jada Pinkett Smith. “Bu güzel bir şeydi, tamam mı?”

Will daha sonra sahneye çıktı, Chris’e tokat attı ve yerine geri döndü. “Eşimin adını ağzınızdan uzak tutun!” diye bağırdı.

Will, oynadığı için En İyi Erkek Oyuncu Oscar’ını kazandı Richard Williams filmde Kral Richard ve kullanılmış olaydan dolayı özür dilemek için yaptığı konuşma. Will, yıkılırken, “Akademi’den özür dilemek istiyorum, tüm aday arkadaşlarımdan özür dilemek istiyorum” dedi. “Bu çok güzel bir an ve ödül kazanmak için ağlamıyorum, benim için ödül kazanmakla ilgili değil.”

Oyuncu daha sonra ekranda oynadığı “çılgın baba” ile bir karşılaştırma yaptı, ardından aldığı tavsiyeleri paylaştı. Denzel Washington komedyeni tokatladıktan sonra. “Bu işte sana saygısızlık eden insanlara sahip olmalısın ve sorun yokmuş gibi davranmalısın” dedi. “Denzel birkaç dakika önce bana, ‘En yüksek anında, dikkatli ol, işte o zaman şeytan senin için gelir’ dedi.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1324853/jaden-smith-cardi-b-trevor-noah-and-more-react-after-will-smith-slaps-chris-rock-at-oscars-2022?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın