Jaden Smith Gezi Sırasında Rahibe Willow’un Çantasını Kapmaya Çalışıyor: Fotoğraflar – Hollywood Life


Jaden Smith


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: BACKGRID

Jaden Smith24 ve kız kardeşi söğüt demirci, 22, bu hafta birbirleriyle komik bir an paylaşırken oldukça ses getirdi. İlki, West Hollywood, CA’daki Sunset Tower Hotel’in dışına çıkarken ikincisinin çantasını komik bir şekilde kapmaya çalıştı ve bu, ikisinin de çeşitli fotoğraflarda çekilmiş bir kahkahayı paylaşmasına neden oldu. Bir noktada, Willow da bir aracın yanında dururken çantasını yere koyarken ve şaşırmış ve eğlenmiş bir görünüm sergilerken görüldü.

Jaden Smith
Jaden, kız kardeşiyle otelden ayrılıyor. (ARKA IZGARA)

Gezi sırasında Jaden siyah bir kapüşonlu, siyah şort ve siyah botlar giymişti. Willow sarı kolsuz bir grafik tişört, zeytin yeşili pantolon ve siyah Converse spor ayakkabılarla siyah çoraplar giymişti. Saçlarında da örgüler vardı.

söğüt demirci
Willow, erkek kardeşinin kapmaya çalıştığı çantayı tutarak otelden çıkıyor. (ARKA IZGARA)

Jaden ve Willow’un eğlenceli gezisi, Willow’un Coachella’da unutulmaz bir set sergilemesinden bir ay sonra gelir. Onun babası, Will Smithpaylaştı Instagram videosu bu, kamerayı büyük sahnede onun hit şarkılarını seslendiren en küçük çocuğuna doğru çevirirken gülümsediğini gösterdi. “WILLOWCHELLA!!” epik klibe altyazı yazdı.

Gösteri sırasında Jaden, “Summertime in Paris” şarkısını söylemesine yardımcı olmak için Willow’a sahnede katıldı. Ayrıca görünüm sırasında onun hakkında bazı tatlı sözler paylaştı. Sahnede geçirdiği süreye atıfta bulunarak, “Bunu yaptığınızı görmek kardeşiniz olarak gözlerimi yaşartıyor” dedi. “Seni çok seviyorum. Senden o kadar ilham alıyorum ki, dünyada yaptıkların ve yaptığın müzikle birçok insanın hayatını değiştirdiğin için çok ilham alıyorum ve mutluyum.”

Jaden, bu yılın başlarında paylaştığı bir videoyla da manşetlere çıkmıştı. Klipte yıkılıp ağlıyordu ve duygularını paylaşımın başlığında açıkladı. “Hayranlarımı Seviyorum Yolculuklarımızı Seviyorum Bu Aile Bizim Kalemiz. Duygular ve nasıl iyi oldukları hakkında bir şeyler yazmalıyım ya da her neyse ama dürüst olmak gerekirse telefonumda bu videoyu buldum” diye yazdı. 2021’den “Cabin Fever from the Hill” adlı şarkısı CTV3: Günlük Tripper Sürümü arka planda çalınan albüm.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/06/04/jaden-smith-sister-willow-bag-outing-west-hollywood-photos/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir