Jada Pinkett Smith’in Red Table Talk’u Meta Tarafından Resmi Olarak İptal Edildi


Facebook arkadaşlıktan çıktı Kırmızı Masa Sohbeti.

Sosyal medya platformunda geçen beş sezonun ardından, Kırmızı Masa Konuşmasıçevrimiçi talk show—sunuculuğunu yaptığı Jada Pinkett SmithOnun annesi, Adrienne Banfield-Norris ve kızı söğüt demirci– resmen sona erdi. Jada, Facebook Watch serisinin sosyal medyada iptal edildiğini doğruladı.

51 yaşındaki oyuncu, “Facebook Watch ile böylesine güzel bir ortaklığa sahip olduğumuz için çok minnettarız ve tüm ekibin dağıldığını gördüğümüz için üzgünüz.” 27 Nisan Instagram açıklaması. “Herkese yeni yolculuklarında başarılar diliyoruz.”

Ancak Kızlar Gezisi Star, kırmızı masada oturmak için hala fırsatlar olabileceğini belirterek, “Red Table olarak yeni bir ev bulma görüşmeleri yapıyoruz ve yakında görüşürüz.”

Jada, dans eden, şampanya kadehi ve kırmızı kalp emojisinin yanı sıra Instagram gönderisine “Bu benim için bir yolculuktu” yazdı.

İptal, Facebook’un orijinal programlamadan Sanal Gerçeklik deneyimlerine kaymasının ortasında geliyor. başına Son teslim tarihi.
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1372669/jada-pinkett-smith-s-lessigreaterred-table-talklessigreater-officially-canceled-by-meta?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir