Jada Pinkett Smith, Will Smith ve Eski Sheree Zampino’sunu Övdü


Jada Pinkett Smith kocasına övgüler yağdırıyor Will Smith ve eski eşi Sheree Zampino.

11 Kasım’da Kırmızı Masa Konuşması sunucu, eski çifti oğullarına iyi ebeveyn oldukları için övdü Trey Smith. Jada, Trey’e bir doğum günü anısına şunları yazdı: Instagram“30 yaşında olduğuna ve ne kadar harika bir 30 olduğuna inanamıyorum.”

“Sizin için en büyük dileğim, kalbinizdeki kanatların, ruhunuzda her zaman ulaşmak istediğiniz yükseklere uçmanıza yardımcı olmaya devam etmesidir. Daha yükseğe uçmanızı ve daha özgür ve daha özgür olmanızı izlemek bir zevkti. gittiğin kadar akıllı.”

Jada, Trey’e “beni sevdiği” için teşekkür etmeye devam etti ve “Seni seviyorum ve sana hayranım” yazdı.

Anne babasına başını sallayarak ekledi, “Tebrikler @shereezampino ve @willsmith — iyi iş çıkaracaksınız.”

İç açıcı gönderi, Sheree’nin hemen yanıt vermesine ve Jada’yı övmesine neden oldu ve yorumlar bölümüne “Düzeltme… “BİZ” iyi iş çıkardık! Seni seviyorum J! #BestBonusMomEver.”

Yakın zamanda 12. sezonda konuk oyuncu olan Sheree Beverly Hills’in Gerçek Ev Hanımları— 1992’den 1995’e kadar Will ile evlendi. Jada düğümü Siyah Giyen Adamlar aktörü 1997’de ve iki oğlu paylaşıyor jaden24 ve kızı Söğüt21.
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1354356/jada-pinkett-smith-praises-will-smith-and-his-ex-sheree-zampino-for-raising-%22stellar%22-son-trey?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir