Jada Pinkett Smith ve Anne Adrienne Eksik “Besleyen Dokunuş” Üzerine Düşünüyor


Adrienne Banfield Norris kızıyla olan ilişkisinde sahip olmadığı bir unsur hakkında açılıyor Jada Pinkett Smith.

“Annemle ve Jada ile olan ilişkimde çok eksik olan şeylerden biri sadece dokunuştu” dedi bu haftaki bölüme gizlice bir göz atarak. Kırmızı Masa Konuşması münhasıran E ile paylaşıldı! Haberler. “Çok nadiren Jada’yı göreceksin ve ben dokunup sarılacağım bile.”

Ve eğer yaparlarsa, Jada “garip” dedi. Adrienne’in (Gammy olarak da bilinir) açıkladığı gibi, ailelerinde sevgi gösterme şekli bu değildi.

“Bu garip çünkü ailemizde sarılmadık” diye devam etti. “Sevildiğimizi biliyorduk ama bu o kadar da besleyici bir dokunuş değildi.”

Jada ve Will Smithkızı Söğüt Smith Adrienne, şimdi 21 yaşındaki çocuğun kucaklaşmayı ne kadar sevdiğini hatırladı. Willow ve Adrienne çok fazla kucaklaştıklarını söylerken, Jada bunun kendisinin yetiştirilme biçiminden bir değişiklik olduğunu söyledi.

Aktris, “Ama bu ondan farklıydı” dedi. “Bana hiç sarılmadı.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1332267/jada-pinkett-smith-and-mom-adrienne-reflect-on-missing-nurturing-touch-in-their-relationship?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir