Jada Pinkett Smith, Oscar Tokatlama Olayının Ardından Sessizliğini Bozdu – Hollywood Life


Jada Pinkett Smith, kocası Chris Rock’ı tokatladıktan sonra bir Instagram gönderisinde ‘iyileşmeye’ odaklanma zamanının geldiğini söyledi.

Jada Pinkett Smith, 50, sonunda kocası hakkında konuştu Will Smith, 53, tokatlamak Chris Kaya, 57 yaşında, Akademi Ödülleri’nde komedyen, saç dökülmesiyle mücadele ettiğinden habersiz, tıraşlı saç görünümüyle ilgili bir şaka yaptıktan sonra. Jada 29 Mart Salı günü basit bir Instagram gönderisinde “iyileşme” çağrısında bulundu. Tartışmayı doğrudan ele almasa da, bunu aşmak istediğini ima ediyor gibiydi. Basit bej bir arka plan üzerinde metinle birlikte, gönderi, “Bu iyileşme mevsimi ve bunun için buradayım” dedi.

Jada’nın yanıtı, Will’in duygusal bir Instagram açıklamasında komedyene özrünü sunmasından bir gün sonra geldi. “Senden herkesin önünde özür dilemek istiyorum, Chris. Çizgiyi aştım ve yanılmışım. Utanıyorum ve eylemlerim olmak istediğim adamın göstergesi değildi” diye yazdı, Akademi’den, dizinin yapımcılarından ve izleyen herkesten özür dilemeden önce. “Ben program üzerinde çalışıyorum.”

Jada Pinkett Smith, Oscar Tokatlama Olayının Ardından Sessizliğini Bozdu – Hollywood Life
Jada, Will ile Akademi Ödülleri’nde güzel bir yeşil elbise giydi. (Stephen Lovekin/Shutterstock)

Will’in özrü, filmdeki performansıyla En İyi Erkek Oyuncu ödülünü kabul ettikten sonra geldi. Kral Richard. Kabul konuşması sırasında Will, durum hakkında yorum yaptı ve Akademi’den ve diğer adaylardan özür diledi. Akademiden özür dilemek istiyorum, tüm aday arkadaşlarımdan özür dilemek istiyorum” dedi. “Sanat hayatı taklit eder. Richard Williams hakkında söyledikleri gibi çılgın babaya benziyorum. Aşk sana çılgınca şeyler yaptırır.” Olaydan ve kazanmasından sonra Will, Jada ve çocukları ile bir aile fotoğrafı için poz verdi: Trey29, jaden23 ve Söğüt21.

Tokat olayının ışığında Akademi, olayla ilgili bir inceleme başlatacağını ve “daha fazla eylem araştıracağını” duyurdu. Örgüt yaptığı açıklamada, “Akademi, Bay Smith’in dün geceki gösterideki eylemlerini kınıyor” dedi. Chris zaten aleyhinde suçlamada bulunmamaya karar vermişti. Bel-Air’in Genç Prensi Yıldız.

Jada Pinkett Smith, Oscar Tokatlama Olayının Ardından Sessizliğini Bozdu – Hollywood Life
Jada, partiden sonra Oscar’da payetli bir elbiseyle hayrete düşürdü. (Matt Baron/Shutterstock)

Tokatlama olayı, Akademi Ödülleri’nin öne çıkan anı oldu ve “dünyanın her yerinde duyulan tokat” olarak adlandırıldı. Viral anın ışığında, Will’in annesi Carolyn, 85, ile yaptığı röportajda herkes gibi şok olduğunu söyledi. ABC6. “Onu ilk defa uçarken görüyorum. Hayatında ilk kez. O yaptı [surprise me]”dedi.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/03/29/jada-pinkett-smith-will-chris-rock-slap/

Yorum yapın