Jacob Elordi ve Olivia Jade Giannulli Resmen Çıkıyor – Hollywood Life


Olivia Yeşim Jacob Elordi


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: AP/Sara Jaye Weiss/Shutterstock

Olivia Yeşim Giannulli ve Jacob Elordi resmen bir çiftiz! bu öfori 24 yaşındaki aktör ve 22 yaşındaki sosyal medya yıldızı ilk olarak Aralık 2021’de Los Angeles’ta bir kahve keyfi yaparken görüldü. Jacob sadece ayrılmıştı Kaia Gerber ilk kez ortaya çıktıkları bir ay boyunca ve Bize Haftalık, ikili o sırada işi ağırdan alıyordu. İçeriden bir kaynak 2021’de dergiye verdiği demeçte, “Her ikisi de yakın zamanda ilişkilerinden çıktı, bu yüzden ciddi bir şeye acele etmiyorlar” dedi. “Şimdiye kadar işler iyi gidiyor ve aralarında kıvılcımlar var.”

Jacob Elordi
Jacob Elordi (AP/Shutterstock)

Görünüşe göre, kıvılcımlar artmaya devam etti, çift Mayıs ayının başlarında köpeklerini Los Angeles parkında gezdirirken görüldü. O zamandan beri, Jacob modele bağlandı. Bianca Finch. Olivia eski erkek arkadaşından ayrıldı Jackson Guthy Ağustos 2021’de. Bizayrılıkları üniversiteye giriş skandalı Olivia’nın ebeveynlerinin baskısı sonucu geldi. Dolu ev yıldız Lori Loughlin ve tasarımcı Mossimo Giannulligörev aldılar.

Yakup’un model Kaia ile ilişkisi 2020-2021 yılları arasında sürdü ve muhteşem çift en sonunda Kasım 2021’de ilişkiyi sonlandırdı. “Birbirimizden hiçbir şey istemediğimiz güvendiğim biriyle birlikte olabilmek, güvenli ve istikrarlı bir ilişkiye sahip olmak bu şekilde, aşkın olasılıklarına ve koşulsuz sevmenin nasıl bir his olduğuna gerçekten gözlerimi açtı” dedi Kaia. moda Haziran 2021’de. “Şehvet, diğer insanlara dokunmak veya onları istemektir, ama aşk gerçekten birini görmektir.”

olivia yeşim
Olivia Jade Giannulli (Sara Jaye Weiss/Shutterstock)

Olivia ve Jacob’ın yeni ilişkisi, ikisi de kariyerlerinin zirvesindeyken geliyor. Popüler bir sosyal medya kişiliği olan Olivia, çarpıcı fotoğrafları ve kıyafetleriyle düzenli olarak manşetlere çıkıyor ve Yıldızlarla Dans geçen sene. Jacob şu anda HBO’nun çok beğenilen dizisinde toksik lise oyun kurucusu Nate Jacobs’ı oynuyor. öfori, ama aynı zamanda için bilinir Öpüşme kabini zıt filmler Joey King.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/05/24/jacob-elordi-olivia-jade-giannulli-officially-dating/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir