Jaclyn Smith ve Brad Allen Egzersiz Videosunda Öpücük – Hollywood Life


Jaclyn Smith ve Brad Allen Egzersiz Videosunda Öpücük - Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: SplashNews

Jaclyn Smith76 ve kocası brad allen, 68, kimyalarını nasıl devam ettireceğini biliyorlar! Çift, ortak bir ter seansı sırasında kimyalarını gösterdi. instagram 10 Aralık’ta hafta sonu boyunca. the Çarli’nin Melekleri başlığında kaleme alınan simge. İkinci bir antrenman videosunda efsanevi yıldız, “Antrenmanlarımızla bunu bir adım öteye taşımaya karar verdik!”

Videoda, 1997’de dördüncü kocası olarak evlendiği aktris ve doktor, mekik ve el ele tutuşarak birbirlerini destekledikleri çeşitli egzersizler yaparken görüldü. video şu şekilde kesildi daryl salonu ve John Oates‘ “Hayallerimi gerçeğe dönüştürüyorsun).” Sonlara doğru, ikisi birbirlerine ata binerken ve bir öpücük paylaşırken ne kadar aşık olduklarını gösterdiler! Jaclyn bir kez daha vücuda oturan siyah boğazlı yaka ve ona uygun tozlukla yaşsız görünüyordu, Brad ise lacivert eşofman altı ve kömür grisi bir tişört seçti.

Hayranları ve takipçileri videoyu çok beğendiler. Chrisagis Kardeşler. “Bunu seviyorum … İkinizin olduğunuzu bildiğimiz kadar tatlı ve sevimli,” diye yazdılar. “Birlikte seven, çalışan ve oynayan mükemmel çift. Çok harika ve tam da Tanrı’nın tüm çiftleri istediği şekilde. Paylaşım için teşekkürler. İkinizin arasındaki sevgi ve eğlenceyi görmekten gerçekten keyif aldık” dediler.

“Lol, şınav çekerken beni gülümsettin. “Bizim” için çıtayı oldukça yükseltiyorsunuz ve sizi seviyoruz,” diye ikinci bir hayran fışkırdı. “Bunu sev. Sanırım bunu bu hafta sonu kocamla deneyeceğim!! Gülmek ruh için en iyisidir” diye ekledi bir üçüncüsü de.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/12/14/jaclyn-smith-husband-brad-allen-kiss-workout-video/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir