Jaclyn Smith, Kocası Brad Allen ile Randevu Gecesinde İpek Üst Giyiyor – Hollywood Life


Jaclyn Smith


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: Shutterstock

Jaclyn Smith Geçtiğimiz hafta sonu Instagram’da belgelediği randevu gecesi için hepsi göz kamaştırdı. bu Çarli’nin Melekleri 76 yaşındaki aktris, kocasının yanında bir merdivenin önünde poz verirken beyaz ipek bir bluz ve uyumlu bir pantolonla muhteşem görünüyordu. Dr.Brad Allen. Jaclyn kendine özgü sarı saçlarını salladı ve elinde beyaz bir çanta tutarken, açık mavi düğmeli, siyah ceketli ve uyumlu pantolonlu Brad’in yanına yaslandı. Jaclyn, başlığında “Kasabada bir geceye hazırım” yazdı ve aynı zamanda Beverly Hills, California’yı akşam dışarı çıktıkları yer olarak etiketledi.

Jaclyn ve Brad, 25 yıllık evliliklerinde birbirlerine çok aşıklar. Geçen ay çift, Jaclyn’in erkeği için tatlı bir kart alırken görüldüğü Montecito’da bir öğle yemeği randevusu için dışarı çıktı. Siyah-beyaz çizgili uzun kollu bir üst ve skinny jean pantolon içinde hayrete düşürdü. Jaclyn bir kez daha, 70’lerin hit şovunda orijinal bir Melek olarak geçirdiği zamandan bu yana neredeyse hiç yaşlanmamış gibi görünüyordu.

Jaclyn’in Aralık 2021’deki o ışıltılı fotoğrafını oğluyla paylaştığı günden beri hayranları Jaclyn’in güzelliğine kafayı takmış durumda. Gaston Richmond40 yaşında, eski kocasıyla paylaştığı Tony Richmond. Başarılı oyuncu, görüntü viral olduktan sonra şunları söyledi: Altıncı Sayfa Ocak 2022’de “harika aydınlatma” ve harika bir şirket, anlık görüntüyü ortaya çıkardı.

“Size iyi bir fotoğraf olduğunu söyleyeceğim. Doğru yer, doğru zaman” dedi. Jaclyn, “Sevdiğim biriyle birlikteyim oğlum ve bu bir veda partisiydi, bu yüzden gözlerim muhtemelen orada parlıyordu, parlıyordu çünkü o taptığım insanlardan biri,” diye ekledi Jaclyn.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/05/10/jaclyn-smith-silk-top-date-night-husband-brad-allen-photo/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir