Jack Schlossberg, Robert F. Kennedy Jr.’ı “Utanç” Olarak Eleştirdi – Hollywood Life


Jack Schlossberg, Robert F. Kennedy Jr.'ı "Utanç" Olarak Eleştirdi - Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

İmaj Katkısı: CJ GUNTHER/EPA-EFE/Nathan Posner/MediaPunch/Shutterstock

“Merhaba ben Jack Schlossberg, Cumhurbaşkanı’nın 30 yaşındaki torunu, benim de söyleyeceklerim var” dedi. John F. Kennedy 21 Temmuz’da yayınladığı bir video mesajının başında kuzenini suçlayarak şunları söyledi: Robert F.Kennedy Jr.“kişisel kazanç ve şöhret” için bir başkanlık kampanyası yürütmek ve COVID-19 üzerine komplo teorileri yaymak için.” [JFK’s] miras önemlidir,” dedi Jack. “Camelot ve komplo teorilerinden çok daha fazlası hakkında. Kamu hizmeti ve cesaretle ilgili. Sivil haklar, Küba füze krizi ve aya insan inişiyle ilgili. Joe Biden büyükbabamın Amerika vizyonunu paylaşıyor. İşleri kolay olduğu için değil, zor olduğu için yapıyoruz.”

Jack’e göre Joe Biden, “şimdiye kadar sahip olduğumuz en büyük ilerici başkan olma yolunda. Biden altında 13 milyon iş ekledik. İşsizlik son 60 yılın en düşük seviyesinde. Biden, Yeni Düzen’den bu yana altyapıya yapılan en büyük yatırımı geçti. Ve şimdiye kadarki en büyük yeşil enerji yatırımı. Büyükbabamdan beri herhangi bir başkandan daha fazla federal yargıç atadı. En uzun savaşımızı bitirdi. COVID salgınını bitirdi. Ve Donald Trump’ı bitirdi.

Schlossberg, “Önemli olan sorunlar bunlar” dedi ve “kuzenim Bobby Kennedy Jr. bunlardan herhangi birini önemseseydi, Joe Biden’ı da desteklerdi. Bunun yerine, kişisel kazanç ve şöhret için Camelot, şöhret, komplo teorileri ve çatışma ticareti yapıyor. Onu dinledim. Onu tanıyorum. Neden birisinin onun başkan olması gerektiğini düşündüğü hakkında hiçbir fikrim yok. Adaylığının bir utanç kaynağı olduğunu biliyorum. Yine birinin gösterişli projesiyle dikkatimizi dağıtmayalım.”

Oradan Jack, hem Demokratik ön seçimlerde hem de genel seçimlerde Joe Biden’a oy vermekten heyecan duyduğunu söyledi.

Jack Schlossberg, Robert F. Kennedy Jr.'ı "Utanç" Olarak Eleştirdi - Hollywood Life
(CJ GUNTHER/EPA-EFE/Nathan Posner/MediaPunch/Shutterstock)

69 yaşındaki Robert F. Kennedy Jr., COVID-19’un bir laboratuvarda tasarlandığı ve Çinlileri korumak için “etnik olarak hedef alınmış” olabileceği fikrini onaylıyor gibi görünüyordu. “COVID-19. Etnik olarak hedef alındığına dair bir argüman var. Kennedy, elde ettiği bir videoda, “COVID-19 belirli ırklara orantısız bir şekilde saldırıyor” dedi. New York Postası. “COVID-19, beyaz ırka ve siyahilere saldırmayı hedefliyor. En bağışık olan insanlar Aşkenaz Yahudileri ve Çinlilerdir. Kasıtlı olarak hedef alınıp alınmadığını bilmiyoruz, ancak ırksal veya etnik farklılıkları ve etkilerini gösteren belgeler var.”

RFK Jr. daha sonra ırkçılık ve antisemitizm iddialarına karşı kendini savundu. “@nypost hikayesi yanlış. Hiçbir zaman, hiçbir zaman COVID-19 virüsünün Yahudileri korumak için hedef alındığını öne sürmedim” dedi. Twitter’da yazdı hikaye viral olduktan sonra. “Kayıt dışı bir konuşma sırasında, ABD ve diğer hükümetlerin etnik olarak hedeflenmiş biyolojik silahlar geliştirdiğini doğru bir şekilde belirttim.” “Farklı popülasyonlarda benzersiz genetik duyarlılık” hakkında bir çalışmayla bağlantı kurdu ve bunun “etnik olarak hedeflenen biyolojik silahlar kavramı için bir tür kanıt görevi gördüğünü” iddia etti. Etnik etkinin kasıtlı olarak tasarlandığına inanmıyorum ve asla ima etmedim.”

19 Temmuz’da Quinnipiac Üniversitesi, Cumhuriyetçilerin Kennedy’yi 2’ye 1’den fazla bir farkla sevmeye devam ettiğini gösteren bir anket yayınladı. Washington Post. RFK Jr., Başkan Joe Biden’ın Demokrat birincil rakibi olarak yarışıyor. Bu anket, Demokratların Kennedy’yi 2’ye 1’den fazla olumsuz bir şekilde sevmediğini ve% 47’sinin onun hakkında olumsuz bir görüşe sahip olduğunu söyledi. Diğer anketler, Biden’ın 2024’te Demokrat Parti’nin adayı olarak rolünü alt üst etme şansı olmadığını gösteriyor.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.




Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/07/21/jack-schlossberg-slams-robert-f-kennedy-jr-embarrassment-video/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir