Jack Schlossberg kimdir? JFK’nin Torunu Hakkında Bilmeniz Gereken 5 Şey – Hollywood Life


Jack Schlossberg


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: AP Resimleri

  • Jack Schlossberg bir avukat ve John F. Kennedy’nin torunu.
  • Jack kendini adamış bir Demokrat, hatta 2023’te kendi aile üyesine karşı Joe Biden’ı destekliyor.
  • Jack siyasi bir aktivisttir ancak siyasette tam bir kariyere sahip değildir.

John “Jack” Bouvier Kennedy Schlossberg, John F. Kennedy‘nin 30 yaşındaki torunu, Temmuz 2023’te kuzenini azarladıktan sonra manşetlere çıktı. Robert F.Kennedy Jr..’s, cumhurbaşkanlığı adaylığı. aldı instagram 21 Temmuz’da Robert’ı eleştirmek için “utanç” COVID-19’un etnik hedefli bir biyolojik silah olarak üretildiği gibi yalanlar ve komplo teorileriyle dolu bir konuşma yaptıktan sonra.Aşağıdaki videoda görüldüğü gibi avukat, “Merhaba, ben Jack Schlossberg ve söyleyeceklerim var” diye söze başladı. “Başkan John F. Kennedy benim büyükbabam ve mirası önemli. Camelot ve komplo teorilerinden çok daha fazlası hakkında. Kamu hizmeti ve cesaretle ilgili. Sivil haklar, Küba füze krizi ve aya insan inişiyle ilgili.”

Jack daha sonra Başkan’ı onayladı Joe Biden2021’de göreve geldiğinden beri Amerikalılar için yaptığı bir avuç iyileştirmeyi listeliyor. “Joe Biden, büyükbabamın Amerika vizyonunu paylaşıyor. İşleri kolay olduğu için değil, zor olduğu için yapıyoruz” dedi ve Biden’ın “şimdiye kadar sahip olduğumuz en büyük ilerici başkan olmanın ortasında” olduğunu iddia etti. “Biden altında 13 milyon iş ekledik. İşsizlik son 60 yılın en düşük seviyesinde. Biden, Yeni Düzen’den bu yana altyapıya yapılan en büyük yatırımı geçti. Ve şimdiye kadarki en büyük yeşil enerji yatırımı. Büyükbabamdan beri herhangi bir başkandan daha fazla federal yargıç atadı. En uzun savaşımızı bitirdi. COVID salgınını bitirdi. Ve o bitirdi Donald Trump

Jack daha sonra odağını kuzeni Robert’a kaydırdı. “Önemli meseleler bunlar ve kuzenim Bobby Kennedy Jr. bunlardan herhangi birini umursasaydı Joe Biden’ı da desteklerdi. Bunun yerine kişisel kazanç ve şöhret için Camelot, şöhret, komplo teorileri ve çatışma ticareti yapıyor,” diye sertçe çıkıştı Jack. Ayrıca kuzeninin kişisel karakterine de saldırıyor gibiydi, “Onu dinledim. Onu tanıyorum. Neden birisinin onun başkan olması gerektiğini düşündüğü hakkında hiçbir fikrim yok. Adaylığının bir utanç kaynağı olduğunu biliyorum. Yine birinin gösterişli projesiyle dikkatimizi dağıtmayalım.”

Jack, görüldüğü gibi daha önce 2020 seçimleri öncesinde Joe Biden’ı savunmuştu. BURADA. Avukat ve siyasi aktivist Jack Schlossberg hakkında bilgi edinmek için okumaya devam edin.

1. Jack Bir Avukattır

19 Ocak 1993 doğumlu Jack, ailenin en küçük çocuğu. Caroline Kennedy ve tasarımcı Edwin Schlossberg. Adını anne tarafından büyükbabası John F. Kennedy ve anne tarafından büyük büyükbabasından almıştır. John Vernou Bouvier III. En ikonik siyasi ailelerden birinden gelmesine rağmen, o bir avukat ve siyasette tam bir kariyer peşinde koşmadı. O mezun Yale Üniversitesi 2015 yılında tarih derecesi ile mezun oldu ve 2022 yılında hem Harvard Hukuk Fakültesi’nden hem de Harvard İşletme Okulu’ndan mezun oldu. İNSANLAR. Jack, New York Eyalet baro sınavını bir sınavda geçtiğini açıkladı. Nisan 2023 Instagram gönderisi.

Bununla birlikte, Jack’in kariyer seçimi, ailesinin derin Amerikan kökleri sayesindedir. “Ailemin kamu hizmeti mirasından ilham alıyorum” dedi. BUGÜN 2017’de. “Gurur duyduğum bir şey.”

2. Jack, Amcasının Görsel İkizidir

John F. Kennedy Jr. ve Jack Schlossberg
John F. Kennedy Jr. ve Jack Schlossberg yan yana resmedildi (Fotoğraf: Shutterstock/Splashnews)

Jack, merhum amcasının tüküren suretidir. John F.Kennedy, Jr.. Esrarengiz olduğu noktaya geldi. JFK Jr. 1999’da 38 yaşındayken öldü ve Jack 6 yaşındaydı. Cidden, saçları, gözleri ve çene çizgisi onları neredeyse aynı kılıyor. John Jr.’ın daha çılgın saçları vardı, ancak bunun dışında toplam ikizleri vardı.

Jack ve amcası arasındaki bir başka benzerlik: siyasi yazı. John Jr. yayıncısıydı. GeorgeWashington DC’de artık feshedilmiş bir siyasi dergi olan Jack, siyaset hakkında yazıyor. Washington Post, ZamanVe Politika.

3. Jack, Obama Yönetimi Sırasında Japonya’da Yaşadı

Jack Schlossberg
JFK’nin tek torunu Jack Schlossberg, 2020 DNC’de konuştu (AP Resimleri)

Jack’in annesi Caroline, Obama yönetimi sırasında ABD’nin Japonya Büyükelçisiydi ve Jack denizaşırı ülkelerde onunla birlikte Japonya’da yaşıyordu. 2017’de JFK Profile In Courage Awards’ın sunucusu olarak yaptığı konuşmada Jack, deneyiminden bahsetti:

“Japonya hakkında çok şey öğrendim. Ama öğrendiğim en önemli şey kendi ülkem hakkındaydı,” dedi Jack. “Hayatım boyunca bana söylenen ama hiçbir zaman tam olarak anlayamadığım bir şeydi. Dünyanın dört bir yanındaki insanların Amerika’yı nasıl gördüklerini gördüm: belirsizlik dünyasında bir fırsat, istikrar ve güç ışığı. Amerika’nın tarihsel rolü tam da bu olmuştur. Amerika, Başkan Kennedy’nin bir zamanlar tanımladığı gibi, ‘özgürlüğü seven ama zulüm gören, sefalet içinde veya muhtaç durumda olanlar için her zaman karanlıkta bir fener olmuştur.’”

4. Jack’in Harika Bir Mizah Anlayışı Var

“Mizah duygusu genetik değil ama görünüşe göre Kennedy ailesinden miras alınabiliyor. Başkan Kennedy’nin torunu Jack Schlossberg, bu kalite devam ediyor gibi görünüyor,” politikacı John Kerry söz konusu 2011 yılında Jack’in

5. Jack Oyunculukla Uğraştı

Bir avukat ve siyasi aktivist olmanın yanı sıra, Jack oyunculukla uğraştı. İçinde küçük bir lekesi vardı. Mavi Kanlar 2018 yılında, başına imdb. Oyunculuk özgeçmişi bunun ötesine geçmiyor.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.




Kaynak : https://hollywoodlife.com/feature/who-is-jack-schlossberg-2579615/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir