Jack Ryan, Dollface ve Daha Fazla Şovun Kaderi Açıklandı


Bazı iyi haberlerimiz ve bazı kötü haberlerimiz var.

Şu talihsiz duyuruyla başlayacağız: Bebek yüzlü Hulu’da iptal edildi. dizi başrolde Kat Dennings, Shay Mitchell, Brenda Şarkısı ve Ester Povitsky 20’li yaşlarının sonlarında iş ve romantizm arasında gezinen bir grup arkadaş olarak. Şovun ikinci sezonu Şubat ayında yayınlandı.

Aynı şekilde, Prime Video’nun Jack Ryan çizginin sonuna geldi. Buna göre Son tarih, John Krasinski şu anda şovun sonuncusu olacak olan dördüncü sezonun çekimlerini yapıyor.

İşin iyi tarafı, Son tarihKaynakları, Prime Video’nun başrolde oynayacağı bir spin-off dizisi düşündüğünü belirtti. Michael Peñakimin görüneceği bildirildi Jack Ryan‘nin son bölümleri. Peña’nın başka bir karakteri oynayacağı tahmin ediliyor. Tom Clancy‘s Jack Ryan Evren.

Ve Courteney Cox ile Starz komedisinin ikinci sezonunda sizin için orada olacak Greg Kinnear, Parlayan Vadiperili bir eve taşınan bir aile hakkında.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1330347/the-fate-of-jack-ryan-dollface-and-more-shows-revealed?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir