Jack Osbourne’un Kızı Akçaağaç Şirin Selfie’de Babaya benziyor: Fotoğraf – Hollywood Life


Jack Osbourne


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: SplashNews

Jack Osbourne ile sonbaharın çoğunu yapıyor Akçaağaç. 36 yaşındaki realite ikonu Instagram 19 Ekim Çarşamba günü, tatlı bir kız baba özçekimini minik insanıyla paylaşmak için. Fotoğrafta, Jack sakalını ve top şapkasını balon ceketle sallarken, üç aylık kızı temkinli bir şekilde kameraya baktı, tıpkı ünlü babasına benziyordu! Jack, gönderiye güneş ışığı ve akçaağaç yaprağı emojileriyle bir açıklama yaptı. 633 bin takipçisinin çoğu, sevimli yeni bebeğini heyecanlandırmak için yorum dizisine gitti. Bir hayran Maple’ı “çok güzel” olarak nitelendirdi ve “tıpkı sana benziyor!” dedi.

“Mini Jack, tıpkı sana benziyor!” bir başkası yankılandı, üçüncüsü fışkırdı, “Bu gözler! O muhteşem!” Diğerleri, baba bir palto giyerken Maple’ın sonbahara hazır kahverengi tulumuyla sorun çıkararak babayı utandırmayı seçti. Ancak bir hayran onun savunmasına atlayarak şöyle yazdı: “Çocuklarım çoğu zaman kışın ortasında çorapsız ve ayakkabısız kaldılar @ bu yaşta, çünkü onları hiç giymediler! Karakter ve dokunulmazlık oluşturur, ”diye şaka yaptılar gülen bir emojinin yanında.

Jack ve kız arkadaşı Aree Gearhart30, sevinç demetlerini karşıladı 9 Temmuz’da. “Akçaağaç Artemis Osbourne’u duyurmaktan çok mutluyum! 7-09-2022 doğumlu. 7,13 libre,” diye yazdı Jack 27 Temmuz duyurusu Post, Aree ve bebeğinin “harika, mutlu ve sağlıklı” olduklarını belirtti. Bebek Akçaağaç’ın resmi, ona bir başlık ve hayvan kulakları ile tamamlanmış sevimli bir kahverengi kazak tulum içinde gösterdi.

Jack Osbourne
Jack Osbourne (SplashNews)

Baby Maple’ın kardeşleri var – Jack de paylaşıyor İnci Osbourne10, Andy Osbourne7 ve Minnie Osbourne4, eski karısıyla lisa stelly. Jack ve Lisa 2018’de ayrı yollarına gittiler ve 2019’da boşanmayı sonuçlandırdılar. Jack ve Aree, 2021’in sonlarında nişanlandıklarını açıkladılar.

“Bugün tanıdığım en güzel ve sevgi dolu kadından benimle evlenmesini istedim” diye yazdı. 30 Aralık gönderisi. “O evet dedi!! Hayat bir dizi kapıdır ve onunla bu kapıdan geçmek beni çok heyecanlandırıyor. O gerçekten hayal edebileceğimden daha büyük bir kalbi olan büyülü bir varlık. Üvey annelik becerileri kalbimi çok dolduruyor. O zaman daha mutlu olamazdım, şu an mutluyum.”
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/10/19/jack-osbourne-daughter-maple-looks-like-dad-selfie-photo/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir