Jack Harlow Kimdir? ‘SNL’ Oyuncusu Hakkında 5 Şey – Hollywood Life


örneğin jack harlow


Galeriyi görüntüle

Görüntü Kredisi: Frito-Lay/MEGA

  • Jack Harlow, 2022 albümünden hit şarkısı “First Class” ile tanınan bir rapçidir. Eve Gel Çocuklar Seni Özledi.
  • Hit yapımcısı büyük bir başarı elde etti ve hatta Pharrell Williams ve Drake gibi bazı büyük müzik isimleriyle işbirliği yaptı.
  • Jack, 8 Şubat 2023’te prömiyeri yapılan, rap ikonu Missy Elliot’ın oynadığı bir Super Bowl reklamında rol alıyor.

Jack Harlow son iki yıldır müzik dünyasını havaya uçuruyor. 24 yaşındaki rapçi, 2020’de Billboard Müzik Listelerinde iki numaraya yükselen “Whats Poppin'” şarkısıyla büyük ilgi gördü. Ayrıca, ilk kez göründüğünden sonra daha fazla popülerlik kazandı. Cumartesi gecesi canlı Mart 2021’de ev sahibi ve eski SNL oyuncu kadrosu Maya Rudolf.

Daha yakın zamanlarda, müzisyen bir Super Bowl reklamında rol aldı. Bayan Elliot, 51, 8 Şubat 2023. Reklam çip markası Doritos’a ait ve Jack’in “yeni bir açı” ve lezzet keşfettiğini gösteriyor. reklamda (buraya bak), “Way Out” rapçisi, tortilla çip şeklini anımsatan bir üçgen olan bir alet kullanmaya başladı. Yıldızın yükselen başarısı arasında, onun hakkında bilinmesi gereken altı şey var!

1. Jack Harlow’un ‘First Class’ Şarkısı En Büyük Hitidir

Daha önce bahsedildiği gibi, Jack’in en popüler şarkısı 2020 albümünden bir parça olan “First Class”tır. Eve Gel Çocuklar Seni Özledi. Şarkının müzik videosu şimdiden 79 milyondan fazla izlendi ve daha da artmaya devam ediyor. Youtube! İlginç bir şekilde, parça titriyor Fergie‘S “göz alıcı” takip ft. ludacris. Şarkı tam olarak aynı olmasa da, sarışın güzelin ünlü sözleri “First class… up in the sky”ı içeriyor.

Bir başka hiti de 2020 tarihli “What’s Poppin’” feat. dababy, Tory Lanez Ve Lil Wayne eşlik eden bir Lirik Limonata diğer adıyla. Cole Bennett yönetmenlik müzik videosu. Şarkı, Billboard Hot 100’de iki numaraya yükseldi. Ve ayrıca ona En İyi Rap Performansı kategorisinde Grammy adaylığı kazandırdı (Grammy, Megan sana aygır Ve Beyoncé “Vahşi” için). “Daha önce hiç böyle hissetmemiştim. Doğrulama her gün uçuyor. Her gün güzel haberlere uyanıyorum. Şarkı hayatımı değiştiriyor, mutluyum” dedi. koklayıcılar.

2. Jack Harlow’un Flört Tarihi

Şöhrete yükselişinden bu yana Jack, pop hissi ile romantik bir şekilde bağlantılı olmuştur. Dua Lipa. İkili ilk olarak Kasım 2022’de Los Angeles’taki Variety Hitmakers Brunch’ta bir araya geldi. Altıncı Sayfa içeriden. Kaynak, “onunla çok ilgilendiğini ve şiddetle takip edeceğini” bile iddia etti. [the romance]” 2020 albümünde bir şarkıya onun adını verdiği için Jack’in Dua’ya karşı hisleri olması şaşırtıcı değil! Sözlerden bazıları şunları içeriyor: “Dua Lipa, onunla bir özellik yapmaktan (do it) daha fazlasını yapmaya çalışıyorum.” Çok arsız!

3. Jack Harlow, Göz Durumu Nedeniyle Zorbalığa Uğradı

ile 2017 röportajında Louisville Jack, tembel bir gözle büyüyen yüzüne zorbalık yapmaktan bahsetti. Çıkış, anaokulu boyunca diğer gözünün daha güçlü olmasına yardımcı olmak için sağ gözüne bir göz bandı takması gerektiğini bildirdi. Bir “inek” olarak tanındığını ve bunun hayatı boyunca onu etkilediğini açıkladı. “Bugüne kadar beni etkiliyor. Jack o sırada çıkışa, dramatik, çok şey yaşamış bir şekilde değil, insanlarla etkileşim kurmak için mizahı nasıl kullandığımla ilgili olarak, dedi.

4. Jack Harlow’un KFC Yemeği Viral Oldu

Gelecek vaat eden rapçi, Haziran 2022’de fast-food zinciri KFC ile iş birliği yaparak kendi adını yarattı. kendi yemeği. Popüler tavuklu sandviç yemeğinin viral olması an meselesiydi. KFC’s aracılığıyla “‘Come Home the Kids Miss You’yu yayınladığımdan ve şimdi KFC’de kendi yemeğimi başlattığımdan beri süper kutsanmış bir yaz geçiriyorum” dedi. basın bülteni o zaman. “KFC benden kendi yemeğimi yaratmamı istediğinde, bunun herhangi bir yemek olamayacağını biliyordum. Yemeğim, Louisville’de büyüdüğüm çocukluk favorilerimi, KFC Mac & Cheese’i, yeni gittiğim Baharatlı Tavuklu Sandviç (bol çiftlik ile), Gizli Tarif Kızartması ve limonata ile bir araya getiriyor – daha iyisi olamaz. ”

5. Jack Harlow Kentucky’den Ama Atlanta’da Yaşıyor

Jack Harlow, 13 Mart 1998’de bir ebeveynin çocuğu olarak dünyaya geldi. Maggie Ve Brian Harlow, Fransız ve İrlanda mirasına sahip olan. Louisville, Kentucky’de doğdu ve daha sonra bir at çiftliğinde büyüdüğü Shelbyville’e taşındı. Annesi aracılığıyla hip hop hayranı olduğu memleketindeydi. Eminem‘S Marshall Mathers tekrarda. “Duymak üzere olduğum ama söylememe izin verilmeyen tüm sözleri bana söyledi” dedi. GQ Aralık 2020’de, albüm almak için mağazaya gitmeyi de hatırlıyorum.

Jack, müziği için yepyeni bir ilham kaynağı olan 2017’de Atlanta, Georgia’ya taşındı. Orada yaşadığından beri, gibi efsanelerle çalıştı. dj draması Ve Don Cannon, onu kendi şirketlerine imzalayan. Hareket hakkında “Kayıt dışı, kayıt dışı kim olduğumu temsil etme konusunda çok daha iyi bir iş yapıyorum” dedi. “Bilmiyorum eğer [credibility] Başarılı olmak için bir gereklilik ama benim için önemli” dedi. GQ. “İmzalamadan önce etrafta alışveriş yaparken ‘Birkaç Siyah kapı bekçisi bulana kadar imzalamayacağım’ gibi bir düşüncem yoktu. Ancak onlara imza attığım için gurur duyuyorum” diye ekledi.

Jack Harlow Kimdir? 'SNL' Oyuncusu Hakkında 5 Şey – Hollywood Life
Jack Harlow performans sergilerken görülüyor. (Sahne)

6. Jack Harlow Altı Grammy Ödülüne Aday Gösterildi

Jack, kariyeri boyunca toplam altı Grammy Ödülü’ne aday gösterildi. Ne yazık ki, KY yerlisi henüz kupalardan birini eve götürmedi! En son, yalnızca 2023 töreninde üç adaylık kazandı! Kayıt Akademisi’nden Jack’in en son onayları şunları içerir: “First Class” için En İyi Melodik Rap Performansı, En İyi Rap Albümü Eve Gel Çocuklar Seni Özledive “Churchill Downs” için En İyi Rap Şarkısı.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/feature/who-is-jack-harlow-4356813/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir