Jack Harlow, 2022 BET Ödülleri’nde Arkadaşı Lil Nas X’e Desteğini Gösterdi


Şimdi Bu birinci sınıf bir dostluktur.

Jack Harlow24, 2022 BET Ödülleri’ne “Endüstri Bebeği” işbirlikçisini desteklemek için açıklama yapan bir gömlek giyerek geldi Lil Nas X.

Etkinlik için, yanında En İyi Erkek Hip Hop Sanatçısı adayı olan Jack EjderhaGelecek, J. Cole, Kanye BatıKendrick Lamar ve küçük bebek— sportif siyah pantolonlar, rugan ayakkabılar ve bir Lil Nas X tişört.

Jack’in modaya uygun görünümü, 23 yaşındaki “Montero (Call Me By Your Name)” rapçisinin yakın zamanda 2022 BET Ödülleri’nde aday gösterilmemesi konusundaki duygularını en son müzik videosunda ve o zamandan beri silinen bir dizi tweet’inde yayınlamasından sonra geliyor.

24 Haziran’da Lil Nas X, teklisi “Late to da Party”nin müzik videosunu yayınladı ve bu videoda sanatçının “F–k BET” şarkı sözlerini söylediği, tuvalete atılan bir BET Ödülü’nün üzerine idrarını yaptığı ve arabasını çarptığı görüldü. BET Ödülleri törenine.

Videoyu yayınlamadan önce, 23 yaşındaki bu yılki ödül töreni için sıfır adaylık aldıktan sonra düşüncelerini paylaşmak için Twitter’a gitti.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1335850/jack-harlow-shows-support-for-friend-lil-nas-x-at-2022-bet-awards?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir