Jabari Banks’in Will Smith’in Tokatlama Vakasına Tepkisi: Röportaj – Hollywood Life


Oyuncu, HollywoodLife ile ÖZEL bir röportajda Will Smith’in karısı Jada Pinkett Smith için ‘ayağa kalkması’ için Chris Rock’a vurması konusunda çelişkili olduğunu açıkladı.

Jabari Bankaları “dünya çapında duyulan tokat” hakkında “karışık duygulara” sahip olduğunu açıkladı. Will Smith ile Chris Kaya ile ÖZEL bir röportajda HollywoodYaşam 27 Mart Pazar günü 4. Yıllık Griot Gala Oscars After Party’de (Beam Suntory/Courvoisier tarafından sunulur). Bel Air star, Will’in şiddetle hareket etmemesi gerektiğini hissettiğini itiraf etti, ancak aynı zamanda ısrar ettiğini de anladı. Jada Pinkett Smith.

Dizide Will’i oynayan Jabari taze prens yeniden başlatma, sonunda Will’in karısını savunma sözünü tuttuğunu itiraf etti. “Onla ilgili karışık hislerim var. Hollywood’daki bir numaralı kural, kadın ve çocuklardan uzak durmanızdır. Jada’sını savunmak için bir yemin etti ve yaptığı da buydu” dedi. HL. “İyi ya da kötü, Jada’dan kalktı.”

Jabari Banks'in Will Smith'in Tokatlama Vakasına Tepkisi: Röportaj – Hollywood Life
‘Bel-Air’de Will’i oynayan Jabari, yıldızın Chris Rock’a çarpmasıyla ilgili ‘karışık duygular’ dile getirdi. (Image Press Agency/NurPhoto/Stephen Lovekin/Shutterstock)

Will, Jada için “ayağa kalkmış” olsa da, Bel Air aktör, onu tokatlamanın soruna en iyi çözüm olmadığını açıkladı. “Şiddet hiçbir zaman hiçbir şeyin cevabı değildir ve dünyadaki tüm çocuklar için onları böyle bir şey yapmamaya teşvik ediyorum. Bir sürü belaya bulaşabilirsiniz. Nereden geldiğine gelince, Tanrısal bir yerden geldi. O benim karım gibi” dedi.

Will’in Chris’e vurması gecenin en çok konuşulan anlarından biriydi! Çizgi romanı vurduktan sonra Will, filmdeki performansıyla En İyi Erkek Oyuncu ödülünü kazandı. Kral Richard, ve kabul konuşmasında bazı pişmanlıklarını dile getirdi. Akademiden özür dilemek istiyorum, tüm aday arkadaşlarımdan özür dilemek istiyorum” dedi. “Sanat hayatı taklit eder. Richard Williams hakkında söyledikleri gibi çılgın babaya benziyorum. Aşk sana çılgınca şeyler yaptırır.” Chris ayrıca olayla ilgili olarak polise şikayette bulunmayı veya suçlamada bulunmayı reddetti.

Jabari Banks'in Will Smith'in Tokatlama Vakasına Tepkisi: Röportaj – Hollywood Life
Will’in Chris’i tokatlaması Akademi Ödülleri’nde en çok konuşulan andı. (Rob Latour/Shutterstock)

Olaydan bu yana, tonlarca yıldız Will’in haklı olup olmadığı konusunda görüşlerini dile getirdi. Bazı ünlüler beğeniyor Nicki Minaj ve 50 kuruş ile taraf Ben Efsaneyim Nicki, Jada’nın alopesi ile mücadelesine ilk elden tanık olduğunu ve Will’in “acısını gördüğünü” söyledi. Yine de diğerleri, aktörün çizgiyi aştığını hissettiler, örneğin Görünüm ev sahibi güneşli Hostin, Kim doğrudan Chris Rock’tan özür dilemesi gerektiğini söyledi.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/03/28/jabari-banks-reaction-will-smith-slap-interview/

Yorum yapın