J.Lo ve Daha Fazlası Yıkıcı Fiona Kasırgası Arasında Nasıl Destek Gösteriyor?


Ünlüler Porto Riko ve Dominik Cumhuriyeti’ni desteklemek için bir araya geliyor.

Jennifer Lopez, Kötü Tavşan, Ricky Martin ve daha fazlası, Fiona Kasırgası’nın 19 Eylül’de adaları elektriksiz bırakmasının ardından konuşuyor. NBC Haberleri. J.Lo bir gönderi paylaştı. Instagram’a hikaye takipçilerini ellerinden geleni yapmaya çağırıyor ve “ulusun önde gelen Latin kar amacı gütmeyen üyelik kuruluşu” olan Hispanik Federasyonu ile bir bağlantı paylaşıyor, kendi web sitesine göre.

“Porto Riko’daki ve şimdi de Dominik Cumhuriyeti’ndeki ailelerimize yardım etmek için elimizden geleni yapmamız hayati önem taşıyor” diye yazdı. “Bu İspanyol federasyonu üyesi kuruluşlar, adalardaki insanların gerçek ihtiyaçlarının ne olduğunu değerlendirmek için sahadalar.”

Fiona Kasırgası’nın vurmasına 24 saatten az bir süre kala, Reggaeton yıldızı Bad Bunny 22 dakikayı yayınladı. belgesel tarzı müzik videosu hit şarkısı “El Apagón” (İspanyolca’da “karartma” anlamına gelir) için. YouTube’da 5 milyondan fazla izleyiciyi aşan 16 Eylül videosu, gazetecinin çalışmasından Porto Rikoluların hikayelerine ışık tutuyor. Bianca Graulau.
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1347172/bad-bunny-and-more-stars-show-support-for-puerto-rico-dominican-republic-after-hurricane-fiona?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir