J.Lo ve Ben Affleck’in Georgia Düğününden Kamera Arkası Fotoğrafları


Görünüşe göre konuklar bunu yaşadı Jennifer Lopez ve Ben Affleckson düğün kutlaması.

20 Ağustos’ta çift, Ben’in Savannah, Ga’daki malikanesinde düzenlenen ikinci düğün töreninde tekrar yemin etti. Tamamen beyaz bir kıyafet ve yıldızlarla dolu bir konuk listesi içeren lüks parti, “Evlen” töreninden bir aydan fazla bir süre sonra geldi. Ben” şarkıcısı ve İhale Çubuğu aktör yasal olarak düğümü Las Vegas’ta bağladı.

Bir görgü tanığı E’ye anlattı! Son düğünlerinin “çok romantik ve klasik” olduğu haberi, şenliklere katılan aile ve arkadaşlarından “çok fazla sevinç ve kahkaha gözyaşı” ile geldi.

Seyirci, “Tören sonunda su kenarındaki iskelede aile fotoğrafları için poz verdiler” dedi. “Sitenin önüne onları götürmeye hazır eski moda bir araba park etmişler.”

Jennifer henüz sosyal medya hesabında düğünden herhangi bir fotoğraf paylaşmamış olsa da, stilisti Rob Zangardi 22 Ağustos’ta paylaştığı bir “fotoğraf dökümü”nde hafta sonu süren ilişki sırasında patlama yaşadı. Camila cabello‘ın şarkısı “Havana” Instagram’da yazdı“Savana [sic] Ooh na-na.”
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1343051/see-all-the-behind-the-scenes-photos-of-jennifer-lopez-and-ben-affleck-s-wedding-day?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir