J.Lo ve Ben Affleck, Jennifer Garner ile Seraphina’nın Müzikal Etkinliğinde – Hollywood Life


jlo ve ben


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: C Drut/Broadimage/Shutterstock

Ne kadar çok o kadar iyi! Ben Affleck50 ve eşi, Jennifer Lopez53, katıldı Kayıp Kız yıldızın eski eşi Jennifer Garner50 yaşındaki kızının yanına Pazar günü gidecek, Seraphina Affleck‘ın Los Angeles’taki müzikal etkinliği (bkz. FOTOĞRAFLAR BURADA). bu Av Tüfeği Düğünü mavi kot pantolon, kırpılmış ceket ve yeşil balıkçı yaka ile etkinlikte şık giyinen yıldız. J.Lo ayrıca görünümünü büyük boy güneş gözlükleri, topuklu ayakkabılar ve ikonik Hermès Birkin çantasıyla süsledi. J.Lo Beauty’nin kurucusu da çocuğuyla el ele tutuşurken görüldü. Emme10, etkinlik sırasında.

jlo ve ben
Jennifer Lopez ve Ben Affleck, 22 Ocak’ta eski sevgilisi Jennifer Garner ile görüntülendi. Yukarıdaki resim, ayrı bir geziden. (C Drut/Broadimage/Shutterstock)

“Let’s Get Loud” şarkıcısı onu modaya uygun tutarken, Garner kendi adına daha rahat bir topluluk seçti. Üç çocuk annesi bej balıkçı yaka bir kazak, siyah şişme bir ceket ve mavi kapri kot pantolon giymişti. Garner kıyafetini bir çift yeşil spor ayakkabı ve bir Apple Watch ile tamamladı ve saçını gevşek bir atkuyruğu şeklinde bağlamayı tercih etti. 50 yaşındaki çocuğun yanında çocukları da vardı: Menekşe Affleck17 ve Samuel Garner Affleck10.

Daha önce bahsedildiği gibi Ben de etkinlikte görüldü. Hollywood’un yakışıklısı, ikisi Seraphina’nın etkinliğine yan yana yürürken Emme’nin koluna dolanmış olarak resmedildi. Aile gezisi için Ben siyah düğmeli bir bluz, yün ceket ve siyah kot pantolon giydi. Ayrıca takımı bir çift şık siyah deri çizme ile eşleştirdi. Ben ve J.Lo’nun Garner’la birlikte çıktığı gezi, ikilinin Las Vegas’ta evlenmesinden sadece altı ay sonra gerçekleşir. Daha sonra bal sarısı güzel ve Ben, Ağustos 2022’de Georgia’daki malikanesinde gösterişli bir törene ev sahipliği yaptı.

J.Lo geçenlerde göründü Jimmy Kimmel Canlı! 19 Ocak’ta son filminin tanıtımı için, Av Tüfeği Düğünü. Röportaj için, iki çocuk annesi bir figürü kucaklayarak salladı Beyaz elbise kesikler ve dantel süslemelere sahipti. ile yaptığı görüşme sırasında Jimmy Kimmel, J.Lo, Ben’le son evliliklerinden bahsetti. Ev sahibine, düğünlerinden 20 yıl önce hiç yaşanmamış bazı “TSSB” yaşadığını söyledi. “Ağustosta Georgia, Savannah’da evlenmeyi planlıyorduk ve aile orada olacaktı ve herkes orada olacaktı” diye açıkladı. Çok stresliydi. Farkında mısınız bilmiyorum ama 20 yıl önce evlenmemiz gerekiyordu ve o zamanlar her şey alt üst oldu. Yani bu sefer kesinlikle hala biraz TSSB yaşadım.

Ben ve ikinci karısının artık beş çocuklu mutlu bir aileleri var; J.Lo ve Marc Anthony‘nin ikiz oğlu, maks., 14. Aileleri ayrıca şunları içerir: Samuel, Violet, Seraphina ve Emme. Ben daha önce 2005’ten 2018’deki resmi boşanmalarına kadar çocuklarının annesiyle evlendi. Marc ve J.Lo da 2004’ten 2014’te yollarını ayırana kadar evlendiler.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/01/23/jlo-ben-affleck-jennifer-garner-seraphina-musical-event-photos/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir