J.Crew’un Sınırlı Süreli İndirimi: Bugün 50 Doların Altında İnanılmaz Bir Skor


Bu ürünleri sevdiğimiz için bağımsız olarak seçtik ve umarız siz de seversiniz. E ile alışveriş yapın! bağlı kuruluş ilişkileri vardır, bu nedenle bağlantılarımız aracılığıyla bir şey satın alırsanız komisyon alabiliriz. Fiyatlar yayınlanma tarihi itibariyle doğrudur. Ürünler perakendeci tarafından satılır, E! tarafından değil.

Sıcak mevsimler için gardırobunu yenilemeye kim hazır? Eğer öyleysen, senin için sadece satışımız var. J.Crew sınırlı süreli bir satış düzenliyor Mayolardan tişörtlere, elbiselere ve daha fazlasına kadar kadınların ilkbahar ve yaz temel ürünlerinde %40’a varan indirimlerden yararlanabileceğiniz yer. En iyi yanı, şu anda indirimde olan bu ürünlerin çoğu yeni ürünlerdir, bu nedenle en yeni stillerde büyük tasarruf edebilirsiniz.

Neyi almaya değer olduğunu merak ediyor musunuz? Şort! Yepyeni bir veya iki çift için pazardaysanız, J.Crew sizi korudu. Onların en çok satan streç chino kısa (başlangıçta 60$), şu anda 47$’dan satışta. İlkbahar için oldukça parlak renkler de dahil olmak üzere çeşitli renklerde gelir ve yorumcular bunların ne kadar rahat olduğunu sever.

Yaylı zımba satışına ek olarak, indirimli stillerde ekstra %50 indirim kazanın daha da ciddi anlamda iyi tasarruflar için. Şu anda bulabileceğimiz 50 doların altındaki en iyi anlaşmalardan bazılarını topladık. Aşağıdakileri kontrol edin.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1327545/10-best-under-50-deals-from-j-crew-s-limited-time-sale-event-on-spring-wardrobe-staples?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın