J.Crew İndirimi: Bu 250 Dolarlık Elbiseyi 49 Dolar ve 3 Dolardan Başlayan Daha Fazla Fırsatla Alın


Bu ürünleri sevdiğimiz için bağımsız olarak seçtik ve umarız siz de bu fiyatlarla beğenirsiniz. E ile alışveriş yapın! bağlı kuruluş ilişkileri vardır, bu nedenle bağlantılarımız aracılığıyla bir şey satın alırsanız komisyon alabiliriz. Fiyatlar yayınlanma tarihi itibariyle doğrudur. Ürünler perakendeci tarafından satılır, E! tarafından değil.

Bizim gibiyseniz ve en iyi fırsatları aramayı seviyorsanız, J.Crew’un satış bölümü, arama yapmak için en iyi yerlerden biridir. Satış bölümlerine her zaman yeni stiller eklemekle kalmazlar veya %70’in üzerinde indirimler sunun, ayrıca daha da fazla tasarruf edebileceğiniz harika indirim indirimleri var. Kulağa hoş geliyorsa, harika haberlerimiz var. J.Crew aslında şu anda yapabileceğiniz indirimlerden birini düzenliyor. indirimli stillerde ekstra %30 indirim kazanın.

Aradığınız olsun yeni kot pantolon sonbahar için ya da son dakika yaz planlarınız varsa ve sevimli yeni bir kıyafet kullanabilirsiniz, J.Crew herkesin zevkine hitap eden tüm klasik tarzlara sahiptir. Ayrıca, ek indirimle, bunun gibi giyim ve aksesuarlarda dudak uçuklatan bazı ciddi fırsatlar bulabilirsiniz. 50 dolarlık küpeler 3 dolara veya bu 250 dolarlık elbise 49 dolara. İndiriminizi almak için ödeme sırasında SHOPSALE kodunu girmeniz yeterlidir.

Bazı kaçırılmayacak fırsatlar topladık J.Crew satışta ekstra %30 indirim. Aşağıdakileri kontrol edin.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1343229/j-crew-s-extra-30-off-clearance-sale-get-a-250-dress-for-49-more-amazing-deals-starting-at-3?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir