J.Crew Anma Günü İndirimi: 20$ karşılığında 110$’lık bir Top alın, Artı %82 İndirim Fırsatları


Bu ürünleri sevdiğimiz için bağımsız olarak seçtik ve bu fiyatlarla beğeneceğinizi düşünüyoruz. E! bağlı kuruluş ilişkileri vardır, bu nedenle bağlantılarımız aracılığıyla bir şey satın alırsanız komisyon alabiliriz. Ürünler perakendeci tarafından satılır, E! tarafından değil. Fiyatlar yayınlanma tarihi itibariyle doğrudur.

Anma Günü rahatlamak, barbekü yapmak ve sosyalleşmek için harika bir zamandır, ancak aynı zamanda alışveriş yapmak için en iyi zamanlardan biridir. Güzellik ürünleri, moda ve yazın olmazsa olmazları hakkında her zaman çok iyi fırsatlar vardır. J.Crew’da fırsatlar ararken güneşin tadını çıkarmak için havuz başında bile alışveriş yapabilirsiniz.

J mürettebatı her zaman harika fırsatlarla gelir. Şu an %50 indirim var sıcak hava stilleri ve bir EKSTRA %50 indirim satış öğeleri promosyon kodunu kullandığınızda YAZ Kasada. Bu ürün kategorileri içinde alışveriş yapmıyorsanız, aynı promosyon kodunu aşağıdakiler için kullanabilirsiniz: satın alma işleminizde %30 indirim kazanın her neyse.

Hangi stilleri sevdiğinize bağlı olarak, çok paradan tasarruf edebilirsiniz. bu 110 doları alabilirsin çiçekli üst kasada SUMMER kodunu kullandığınızda sadece 20$’a. ya da bu 110 dolar elbise sadece 35 $ için.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1332215/j-crew-memorial-day-deals?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir