J.Crew 2 Günlük Hızlı İndirim: 4 Dolarlık Tişört, 9 Dolarlık Sweatshirt ve Daha Fazla Fırsat Kazanın


Bu ürünleri sevdiğimiz için bağımsız olarak seçtik ve umarız siz de bu fiyatlarla beğenirsiniz. E ile alışveriş yapın! bağlı kuruluş ilişkileri vardır, bu nedenle bağlantılarımız aracılığıyla bir şey satın alırsanız komisyon alabiliriz. Fiyatlar yayınlanma tarihi itibariyle doğrudur. Ürünler perakendeci tarafından satılır, E! tarafından değil.

Kim iyi bir flaş indirimini sevmez ki? Çoğu zaman, hızlı indirim fırsatları size puanlayabileceğiniz en iyi indirimleri verir (merhaba, Kate Spade Günün Sürpriz Fırsatları!). Ayrıca, yalnızca sınırlı bir süre için mevcut olduklarından, bir şey alıp alamayacağınızı düşünmek için zaman yoktur. Ya hızlı hareket edersin ve yapabileceğin en iyi teklifi alırsın ya da normal bir fiyat ödersin. Bugün, en kısa sürede yararlanmak isteyeceğiniz bir flaş indirimimiz var.

J.Crew’un 2 Günlük Flaş İndirimi açık ve hemen hemen her şey şu anda %35 indirimle satışta! Bu, iyi bir indirim alabileceğiniz anlamına gelir yaz için yeni gelenler, trend stillerve en çok oy alan seçimler J.Crew müşterilerinden. Bu yeterli olmasaydı, indirimli stiller ekstra %50 indirimlidir!

Temel tişörtler, sweatshirtler, kot pantolonlar ve daha fazlasını stoklamak istiyorsanız, şimdi bulabileceğiniz mükemmel bir zaman. 20 doların altında inanılmaz fırsatlar.

En iyi fırsatlardan bazılarını topladık J.Crew’un 2 Günlük Flaş İndirimi. Aşağıdakilere göz atın ve fiyatlar tekrar yükselmeden önce alışveriş yaptığınızdan emin olun!


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1335283/j-crew-2-day-flash-sale-score-4-t-shirts-9-sweatshirts-20-jeans-more-amazing-limited-time-deals?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel