İtalyan şef Danilo Zanna ve Tuğçe Demirbilek tek celsede boşandı

İstanbul 12. Aile Mahkemesi’ndeki duruşmaya, Danilo Zanna ve eşi Tuğçe Demirbilek avukatlarıyla geldiler. Duruşmaya mahremiyet nedeniyle basın mensupları alınmadı. Mahkeme, Danilo Zanna ve Tuğçe Demirbilek’i ortak velayet vererek boşanmalarına karar verdi.

İtalyan şef Danilo Zanna ve Tuğçe Demirbilek tek celsede boşandı

ANLAŞMALI BOŞANDILAR

Duruşma çıkışında basın mensuplarının sorusu üstüne Danilo Zanna, “Üzüldüm. Her şey yolunda” dedi. Zanna’ın avukatı Altın Mimir ise “Tanıkların ortak çocukları var, anlaşmalı olarak boşandılar. Dostlukları arkadaşlıkları devam edecek oğulları için daima bir arada olacaklar” dedi.

Gözden Kaçmasın

Danilo Zanna ‘Keşke 3 ay önce bitseydi ’ diyordurDanilo Zanna ‘Keşke 3 ay önce bitseydi ’ diyordur#DANİLO ZANNA#ÖZCAN DENİZAilene sıkı sıkı sarıl Mehmet Şef Önce Somer Sivrioğlu sonra Danilo ZannaAilene sıkı sıkı sarıl Mehmet Şef! Önce Somer Sivrioğlu sonra Danilo Zanna#MASTERCHEF#SOMER SİVRİOĞLU

“BİR PIRLANTA DÜŞTÜ VE BEN ONUNLA OTURUYORDUM”

39 yaşındaki Danilo Zanna, daha önce eşiyle ilk tanışma anını şu sözlerle anlatmıştı:

Ben Türkiye’ye tatil için geldim. Şef arkadaşım davet etti. Turist olduğum için beni gezdirmeye başladı Türkiye ’de. Kendi arkadaşlarıyla tanıştırdı beni, o arkadaşları aralarında eşimi gördüm ve ‘Bu nasıl bir güzellik? Benzeri gerçek değil… Gökkuşağından bir pırlanta düştü ve ben onunla benzer masada oturuyorum’ dedim kendi kendime.

ÜÇ YIL HER TARAFINDA UZAKTAN AŞK YAŞADIK”

Eşimle o vakit tanıştım. Tabii Türkçe bilmiyorum, İngilizce koşuyoruz o dönem. Bir hafta tatil yaptım burada, eşimle iletişimimi koparmadım. Üç yıl her tarafinda uzak aşk yaşadık. İnternet üzerinden konuşuyorduk. Zamanla ben buraya ziyarete geldim, Tuğçe yanıma geldi. Bu üç sene boyunca sürdü.

Onu ilk gördüğümde evleneceğimi anladım. Hatta ona ‘Seninle evleneceğiz. Bir çocuğumuz olacak ve bir köpeğimiz olacak. Mutlu bir hayat yaşayacağız’ dedim.

Gözden Kaçmasın

Türkiyede en iyi dönemi Bağcılarda geçirdim#DANİLO ZANNA#MASTERCHEF DANİLO ZANNATürkiye’de en iyi dönemi Bağcılar’da geçirdim!Hürriyet LogoHürriyet.com.tr

Yorum yapın

SMM Panel