İtalya’daki Sevimli Anne-Kız Tarihinde Kim Kardashian ve Kuzey Batı’yı görün


Kuzey Batı nihai artı birdir.

Süre Pete Davidson yapamadı Kourtney Kardashian ve Travis Barker‘in son bölümünün çekimleri nedeniyle İtalya’daki destansı düğün hafta sonu Cumartesi gecesi canlıOnun kız arkadaşı kim Kardashian tarihsiz değildi. 41 yaşındaki oyuncu, 20 Mayıs’ta Portofino’da bir aile yemeği de dahil olmak üzere şenliklere dört çocuğundan en büyüğünü getirdi.

Bir hafta sonra Kim, Instagram hesabında kendisinin ve 8 yaşındaki North’un düğün öncesi kutlamadan birkaç fotoğrafını paylaştı.

“Şimdiye Kadarki En İyi Randevu” Kim enstantane serisinin başlığını attı restorandaki anne-kız ikilisi. SKIMS patronu—hala platin sarısı saçlarını sallıyor, ilk çıkışını yaptı. 2022 Met Gala bu ayın başlarında—dolce & Gabbana marka kollar eklenmiş koyu renkli bir kısa üst giydi ve gömme botlarla yüksek belli taytları izledi. North, siyah kot pantolon, kedicik topuklu sandaletler ve kendine özgü örgülerle kombinlenmiş, önünde bir haç bulunan siyah kısa kollu bir üst giydi.
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1332763/see-kim-kardashian-and-north-west-on-adorable-mother-daughter-date-in-italy?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel