İtalya’da Kocasıyla Siyah Mayolu Paris Hilton: Fotoğraflar – Hollywood Life


İtalya'da Kocasıyla Siyah Mayolu Paris Hilton: Fotoğraflar – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Kobra Takımı/BACKGRID

Paris Hilton ikonik bir sıcak kız yaz geçiriyor! 40 yaşındaki otel varisi ve DJ, kocasıyla İtalya’nın Positano kentinde yüzerken görüntülendi. Carter Reum 12 Ağustos Cuma günü. Sade yaşam alum, Amalfi Sahili’nin kristal mavisi sularında sevgilisinin üzerinde dururken çarpıcı bir siyah mayoyu salladı. Sevimli çift, yaz güneşinden serinlerken birkaç öpücük bile çaldı.

İtalya'da Kocasıyla Siyah Mayolu Paris Hilton: Fotoğraflar – Hollywood Life
Paris Hilton, Ağustos 2022’de İtalya’ya bir sahil gezisinin keyfini çıkardı. (Cobra Takımı/BACKGRID)

İtalyan gezisi, OG gerçeklik yıldızının DJ’liği ABD Başkanı’nın bazen BFF’sine katılması için bıraktığını açıklamasının ardından geldi. Britney Spears’ın düğün Sam Asgari. Podcast’inin son bir bölümünde “Burası Paris”Sosyetik, spin atmaya davet edildiğini açıkladı Başkan Joe Biden 9 Haziran’da Amerika Kıtası Zirvesi’nde. Ancak “Zehirli” şarkıcının düğünü aynı gün yapıldığı için Paris ikincisini tercih etti.

Paris, “Dün Gece Düğüne Gittik” başlıklı bir bölümde, “Aslında akşam yemeği için Başkan ve dünyadaki diğer tüm başkanlar için DJ’lik yapmam istendi, ama bu benim için daha önemliydi” dedi. Detaya girmeyeceğim çünkü prenses gelinin gecesiydi ve anlatacak hikayesi bu ama söyleyebileceğim tek şey onun adına inanılmaz mutlu olduğum. Çarpıcı görünüyordu ve masalını bulduğunu görmek beni çok mutlu etti” diye ekledi.

İtalya'da Kocasıyla Siyah Mayolu Paris Hilton: Fotoğraflar – Hollywood Life
Paris Hilton ve kocası Carter Reum, Ağustos 2022’de Amalfi Sahili’nde dalış yaptı. (Cobra Takımı/BACKGRID)

Drew Barrymore, Selena Gomez ve madonna da katılmışlardı. Britney giydi Donatella Versace elbise, tasarımcının kendisi de konuk oldu ve pop yıldızı koridordan aşağı inerek “Aşık Olmak İçin Can’t Help Falling In Love”a yürüdü. Elvis Presley. Britney ve Sam resmi olarak evliler. Sevdikleri insanlarla çevrili romantik bir törenle benim işim olduğunu söylediler. Muhteşem görünüyordu ve ikisi de şu anda inanılmaz mutlular,” dedi ÖZEL KAYNAK HollywoodYaşam.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/08/13/paris-hilton-black-swimsuit-husband-italy-photos/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir