İtalya’da Bir Teknede Heather Graham’ın Krem Bikini: Fotoğraflar – Hollywood Life


funda graham


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: LENS / ARKA GRİD

Heather Graham İtalya’da tatilinin tadını çıkarıyor ve krem ​​rengi bikinisiyle sallanan fotoğraflardan oluşan bir slayt gösterisi yayınlayarak bunu kanıtladı. 52 yaşındaki oyuncu, uyumlu, yüksek belli ipli altları olan dalgalı bir balenli üstünü sallarken muhteşem görünüyordu.

Heather, fotoğrafları “Positano #italy #amalficoast #positano’dan kartpostal” başlığıyla yayınladı. Fotoğrafta, Amalfi Sahili okyanusunda bir teknede ayağa kalkarken tonlu figürü tam ekrandaydı. Saçları kumsal dalgalarında ıslanmışken makyajsız doğal yüzünü göstererek yana döndü.

Heather, bikinisinin yanı sıra ipeksi mavi spagetti kayışlı midi elbise de dahil olmak üzere gezisinde giydiği diğer muhteşem kıyafetleri yayınladı. Elbise, dantelli bir korsaj ve bir çift gümüş bilek kayışı sandalet ile aksesuarlandırdığı pileli bir eteğe sahipti. Başka bir fotoğrafta Heather, kolları fırfırlı beyaz bir kuşgözü tulum giydi.

İtalya’da tatildeyken, Heather başka bir mayo fotoğrafı yayınladı ve bu sefer küçük siyah üçgen bir bikini giydi. Bol göğüs dekoltesini ortaya çıkaran üçgen bir bluz giydiğinde okyanusa açılan bir merdivenin üzerinde duruyordu. Üst kısmı, uyumlu sıska yan askılı altlar ve büyük boy siyah kedi gözü güneş gözlükleriyle şekillendirdi.

Heather, sosyal medyada her zaman bir tür seksi bikini sallıyor ve bu takım elbiselerin yanı sıra, biri siyah biri beyaz olmak üzere iki telli bikiniyi salladığı bir slayt gösterisi yayınladı. İlk fotoğrafta, süper dekolteli üçgen bir üst ve eşleşen yan kravat altları içeren beyaz bir Pazartesi Mayo ipli bikiniyi salladı.

İkinci fotoğrafta Heather benzer bir ipli bikiniyi sallamış ama bu sefer siyah giymiş. Bir çift büyük boy yuvarlak siyah güneş gözlüğü, kırmızı bir dudak ve tuzlu saç ekledi.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/09/23/heather-graham-cream-bikini-boat-italy-photos/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir