It Cosmetics Flash: Cildinizde 24 Dolar Tasarruf Edin Ama Daha İyi CC Krem


Biraz daha ikna etmeye ihtiyacınız varsa mağaza6.000’den fazla 5 yıldızlı derecelendirmeden bu incelemelerden bazılarına göz atın.

IT Cosmetics Your Skin But Better CC Cream Duo SPF 50 Yorum

“Eskiden makyaj yapmaktan korkardım. O kadar çok bıraktım ki. Sonra IT Cosmetics’i denedim ve işte, yüzümü yaptırmayı ve daha da güzel görünmeyi seviyorum. Yüzüm doğal ama kapalı görünüyor, gözlerim makyaj yapmıyor.” Bir QVC müşterisi, diğer maskaralarda olduğu gibi acıtmıyor ve kızarmıyor. Ürünleriniz harika. Umarım yine iyi fiyatlara sahip olursunuz,” dedi.

Başka bir kişi, “‘Kusursuz’ bir cilt için elde edebileceğiniz en yakın mükemmel fondöten. Biraz uzun bir yol kat eder; harika kapatıcılık ama ciltte çok hafif bir his.”

Bir hayran, “Bunu birkaç yıldır kullanıyorum ve cildim hiç bu kadar iyi olmamıştı. Tüpteki miktarın beni yeterince uzun süre tutacağını düşünmemiştim, ancak bununla daha azının daha çok olduğunu çabucak öğrendim. Özellikle cildim kullanımıyla iyileştikten sonra, tam kapatıcılık için gittikçe daha az ihtiyacım oldu.Artık bezelye büyüklüğünde bir miktarla tüm yüzümü kapatabiliyorum.Ve bir fırçayla da güzelce pürüzsüzleşiyor.Bütün gün kalıcı ve asla, Hiç iğrenç hissettirmiyor. Kolayca kırılan ve aynı zamanda kuru lekeler oluşan ultra hassas, karma bir cilde sahibim. Bu krem, cildim için bir rüya oldu.”

Başka bir müşteri şöyle yazdı: “Dur. Yorumları okumayı hemen bırak ve bu fondöteni satın al! 32 yaşındayım ve yaşlanmanın etkilerini (gözlerimin ve ağzımın çevresinde küçük gülme çizgileri) deneyimlemeye yeni başlıyorum. Çoğu fondöten, kendimi iyi hissetmeme neden oluyor. bu kusurları gösteren bir neon tabela var. Bu fondöten hava gibi hafif geliyor. O çizgilere yerleşmiyor ve gözeneklerimi yok ediyor! Pek çok sivilce izimi pasta surat gibi görünmeden kapatıyor.”

Bir QVC müşterisi, “Bu fondöten hakkında şüphelerim vardı çünkü çok sayıda iddiada bulunan ancak hiçbir zaman tam olarak karşılayamayan pek çok denedim. Bu fondöten, ilk uygulamadan itibaren çok güzel bir kapatıcılığa sahipti. Cildim kusursuz görünüyor ve o zamandan beri kusursuz görünüyor. Bu ürünü kullanıyorum, cildimin daha az kızarık olduğunu ve mat görünmediğini fark ettim. Dürüstçe söyleyebilirim ki kutsal kâse fondötenimi bulmuş gibi hissediyorum!”

Ürünün bir hayranı, “Bu şimdiye kadar kullandığım en iyi fondöten. Zahmetsizce sürmesine ve iyi kapatmasına bayılıyorum! Sonunda doğru rengimi buldum ve bayıldım!”

Daha fazla güzellik fırsatı ister misiniz? Sadece 49$ karşılığında 104$ değerindeki MAC Cosmetics ürünlerine sahip olun.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1365847/it-cosmetics-flash:-save-dollar24-on-the-your-skin-but-better-cc-cream?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir