İşte Will Smith ve Jada Pinkett Smith’in Oscar 2023’ün Önünde Olduğu Yer


Will Smith Ve Jada Pinkett-Smith sadece seyir halindeler.’

Uzun süredir devam eden çift, Jada’nın annesiyle birlikte 2023 Oscar’ları öncesinde, Adrienne Banfield-Norriskatıldı Jay Shettykapsamında YouTube Theatre’da Los Angeles gösterisi onun Aşk Kuralları turu. Üçlü, hafta sonu katılan diğer ünlüler arasındaydı. jason segel, Kristen Çan, dax shepard, Lily Collins, Lauren Londra ve dahası.

Geçen yıl, Bel-Air’in yeni prensi Şap tokatlayınca manşet oldu Chris Rock Komedyen, Jada’nın saç dökülmesiyle yıllarca süren mücadelesinin bir sonucu olan tıraşlı kafası hakkında bir espri yaptıktan sonra sahnede.

Olaydan sonra Will, “kabul edilemez” davranışından dolayı bir özür yayınlamak için sosyal medyaya gitti.

Mart 2022’de yaptığı bir açıklamada kısmen “Şiddetin tüm biçimleri zehirli ve yıkıcıdır” diye yazmıştı. “Dün geceki Akademi Ödülleri’ndeki davranışım kabul edilemezdi ve affedilemezdi. Bana yapılan şakalar işin bir parçası ama Jada’nın tıbbi durumuyla ilgili bir şakayı kaldıramıyordum ve duygusal olarak tepki verdim.”
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1367655/here-s-where-will-smith-and-jada-pinkett-smith-were-ahead-of-oscars-2023?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir