İşte The Summer I Turned Pretty 2. Sezona İlk Bakışınız


onsuz yaz olmaz Sen Bu.

ikinci sezon Güzelleştiğim Yaz resmi olarak 14 Temmuz’da Prime Video’ya dönecek ve Belly (Lola Tung), Conrad (Christopher Briney) ve Yeremya (Gavin Casalegno) bir sezondan daha uzun sürecek.

Hayranların ayrıca Susannah’nın kaderi hakkında daha fazla fikir edineceklerinden bahsetmiyorum bile (Rachel Blanchard) sağlık savaşının ortasında.

İkinci sezonun özeti şöyle: “Belly, Cousins ​​Beach’e dönebilmek için günleri geri sayardı, ancak Conrad ve Jeremiah onun kalbi ve Susannah’nın kanserinin geri dönmesi için savaşırken, yazın eskisi gibi olmayacağından emin değil.” . “Beklenmedik bir ziyaretçi Susannah’nın çok sevdiği evinin geleceğini tehdit ettiğinde, Belly çeteyi bir araya getirmek ve kalbinin nerede olduğuna kesin olarak karar vermek zorunda kalır.”

Şovun yaklaşan sezonu öncesinde, yaratıcısı ve yazarı jenny han hayranların kesinlikle orijinal hikayeler ile ekranda ortaya çıkanlar arasında farklılıklar beklemesi gerektiğini belirtti.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1375961/here-s-your-first-look-at-lessigreaterthe-summer-i-turned-prettylessigreater-season-2?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir