İşte Sevgililer Günü Karşıtı Nihai Rehberiniz


Kendine çiçek alabilirsin. Kendi elini tutabilirsin. Kendinizi Sevgililer Günü’ne “hayır” diyecek kadar sevebilirsiniz.

Sevimsiz dekorasyonları, kalp şeklindeki ikramları ve aşkla ilgili sonsuz Instagram altyazı akışını çoktan aştıysanız, Anti-V-Day kulübünün ilk toplantısına hoş geldiniz. Dinleyin, herkesin sevdiği şeyi sevmesini istiyoruz – özellikle de bu aşksa! – ama aynı zamanda insanların yılın en romantik günü olarak kabul edilen günün beklentileriyle uğraşmak istememelerinin sorun olmadığını bilmelerini istiyoruz. Bu nedenle, bu hafta vakit geçirmek için en iyi film, TV şovu, müzik ve podcast rehberini derledik.

Zombi istilasına uğramış hit diziyi art arda izleyerek koltuğunuzda bir iz bırakabilecekken neden abartılan bir restoranda rezervasyon yaptırmak için savaşıyorsunuz? Bizden geriye kalanlar? Ve alacağız pamela andersonPahalı bir kart yerine şiir dolu anı kitabı. Ve dinleyebildiğimiz zaman ucuz kırmızı şaraba ayıracak vaktimiz yok. Limonata 1000. kez.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1364853/14-movies-tv-shows-and-more-to-indulge-in-if-you-are-anti-valentine-s-day?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir