İşte Selma Blair’in Yıldızlarla Dansı Bırakmasının Nedeni


Bu gece balo salonunda göz kuruluğu yoktu.

17 Ekim’de yayınlanan bölüm Yıldızlarla Dans sezonun en ilham verici sanatçısı ve son bir dans için yolun sonunu getirdi.

Olarak Selma Blair, 2018 yılında MS teşhisinin ardından yarışmaya katılan, partneriyle rutinine hazırlanmak için prova stüdyosuna girdi. Sasha Farbervermesi zor bazı haberleri vardı.

Selma, Sasha’ya “Bütün bu süreç boyunca izlendiğimi ve doktorlarımla temas halinde olduğumu biliyorsun” dedi. “Bu MRI’ları aldım. Sonuçlar geri geldi ve hepsi, rekabete devam edemeyeceğimi gösteriyor. Yapabildiğim kadar zorladım.”

Selma, devam ederse vücuduna büyük zarar verme riskini göze alacağını, ancak bunu 11 yaşındaki oğlu için bir öğrenme deneyimi olarak kullanacağına söz verdi. ArthurSasha’ya, “Yerleşip anne olmaya geri dönmem ve ona yapmayı sevdiğim bir şeyi geri almam gerektiğini ve bazen zor kararlar vermen gerektiğini göstermem gerekecek” diyerek.

Ancak yılmamak için Selma, “Seninle gerçekten son bir güzel dans etmek istiyorum” dedi.

Ve tam olarak bunu yaptı.

“Dünyanın Şimdi İhtiyacı Var”a ayarlanan Selma ve Sasha, balo salonunu ayağa kaldıran ve balo salonundaki neredeyse herkesin en yakın dokuya ulaşmasını sağlayan muhteşem bir vals yaptı.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1350883/selma-blair-makes-an-emotional-surprise-exit-from-lessigreaterdancing-with-the-starslessigreater?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir