İşte Peter Weber’in Cennette Lisansı Geri Çevirmesinin Nedeni


Neredeyse cennet!

Peter Weber önümüzdeki sezonda cennetin kapısını çalmayı planlıyordu. cennette lisans. Ancak, sözleşmesindeki anlaşmazlıklar nedeniyle nihayetinde ABC franchise’ına geri dönme teklifini reddettiğini söyledi.

Eski Bachelor, “Aslında Bachelor in Paradise yapacaktım. Yapacaktım” dedi. Bize Haftalık 21 Haziran’da. “Günün sonunda bir sözleşme üzerinde anlaşamadık.”

Reality TV yıldızına göre, şovun 8. sezonunda görünmeye hazırdı, ancak yıldızlar onun lehine hizalanmadı.

“İzin günlerim vardı. Bu ay oraya gitmek için izinliydim ve bir şans verecektim. Dürüst olmak gerekirse,” dedi. “Buna her zaman, henüz gerçekten kontrol etmediğim veya denemediğim tek mekan gibi bakmaya devam ettim.”

Romantizme hazır olan Peter, başlangıçta aşkı sahilde bulabileceğine inandığını söyledi. “Belki düşündüm [I could] bir kez daha deneyin,” diye açıkladı. “Ama [ABC and I] Sonunda hiçbir şey üzerinde anlaşamadı ve oradan ayrıldı. Her şeyin bir nedeni olduğunu hissediyorum, bu yüzden her şey yolunda.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1335601/peter-weber-says-he-turned-down-bachelor-in-paradise-offer-over-contract-dispute?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel