İşte Michelle Yeoh ve Jeff Goldblum’un Wicked’da Olacağı Kimler


michelle yeoh ve Jeff Goldblum “Kötü Bir Şey” yapmaya hazırız.

Oyuncular, yaklaşmakta olan filmin tıklım tıklım dolu kadrosuna resmen katıldı. Jon M Chuyönlendirilmiş Kötü film, E! onaylayabilir. Goldblum kötü şöhretli Büyücü olarak başrolde yer alırken, Yeoh filmin kahramanlarının gittiği Shiz Üniversitesi’ndeki Crage Hall’un müdiresi Madame Morrible’ı oynayacak.

Yeoh ve Goldblum, yerçekimine meydan okumaya hazır tek yıldızlar değil. Katılacaklar Cynthia Erivo ve Ariana Grandefilmi sırasıyla Elphaba ve Glinda olarak yönetecek ve Jonathan Bailey, Fiyero rolünü üstlenecek. 7 Aralık’ta Çeşitlilik bildirildi o Spongebob Squarepants: Müzikal şap Jonathan Slater Elphaba’nın küçük kız kardeşi Nessarose’un aşk ilgisi olan Boq’u oynayacak.

Sette sızıntılar nispeten nadir olmasına rağmen, hevesli hayranlar birkaç göz attı. Oz Büyücüsü Grande’den sarı saç dönüşümü ve Kostarların çekim sırasında ara verdiklerini gösteren Erivo’dan tatlı bir fotoğraf dahil.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1357608/michelle-yeoh-and-jeff-goldblum-are-ready-to-defy-gravity-in-the-lessigreaterwickedlessigreater-movies?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir