İşte Lizzo’nun 2022 Emmy Ödülü, EGOT Hayalleri İçin Ne İfade Ediyor?


Lanet zamanla alakalı lizzo EGOT statüsüne daha da yaklaşır.

12 Eylül’deki 2022 Emmy Ödülleri’nde “Good as Hell” sanatçısının kutlama yapmak için büyük bir nedeni vardı. Lizzo, Büyük Grrrls’e Dikkat Ediyor Üstün Yarışma Programı ödülünü evine götürdü. (Kazananların tam listesini görmek için buraya tıklayın)

34 yaşındaki sanatçı Los Angeles’taki Microsoft Tiyatrosu’nda duygusal bir konuşma yaparken, hayranlar Lizzo’nun EGOT statüsü kazanma yolunda çok iyi olabileceğini çabucak fark ettiler.

En İyi Kentsel Çağdaş Albüm de dahil olmak üzere üç Grammy kazandı. Çünkü seni seviyorum“Jerome” ile En İyi Geleneksel R&B Performansı ve “Truth Hurts” ile En İyi Pop Solo Performansı.

Bir Oscar ve Tony kazanmak bazıları için zor olsa da, Lizzo hayranları bunu er ya da geç kesinlikle başarabileceğine inanıyor.

Lizzo EGOT yapabilir. Hissediyorum” şarkıcı lynda carter dedi heyecan gösteri NBC ve Peacock’da canlı olarak yayınlandı. Başka kullanıcı yazdıLizzo şimdi EGOT sohbetinde.” Ne de olsa yolun yarısında.
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1345875/lizzo-is-feeling-good-as-hell-after-2022-emmys-win-gets-her-one-step-closer-to-egot-status?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir