İşte Kraliçe II. Elizabeth’in Tabutunun Üstündeki Kartın Söyledikleri


Kalan çiçekler “kokulu sardunyalar; bahçe gülleri; sonbahar ortancası; sedum; yıldız çiçeği; ve uyuz” saraya göre, “kraliyet Standardını yansıtmak için beyaz dokunuşlarla, hepsi altın, pembe ve derin bordo tonlarında, hangisinde oturuyor.”

Cenaze boyunca Kraliçe’ye sembolik göndermeler, aşağıdakiler de dahil olmak üzere birden fazla aile üyesiyle tespit edilebilir. Kate Middleton ve Meghan Markle, geç hükümdarı onurlandıran yas kıyafetleri giyiyor. Hatta Prenses Charlotte büyük-büyük-büyükannesinin atlara olan sevgisini onurlandırmak için küçük bir at nalı iğnesi takarak ince bir haraç ödedi.

Devlet cenazesinden önce Kraliçe, Westminster Abbey’de dört gün boyunca yalan söyledi ve konuklar saygılarını sunmak için saatlerce kuyruklarda bekliyorlardı.

Devlette yatarken tabut, 19 Eylül cenaze törenindekiyle neredeyse aynı görünüyordu. Ancak, İskoçya’da, İngiliz meşesinden yapılmış tabut, İskoçya Tacı ve beyaz çiçeklerden oluşan bir çelenkle kaplandı.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1346835/here-s-what-the-card-atop-queen-elizabeth-ii-s-coffin-said?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir