İşte Kraliçe II. Elizabeth’in Corgis’ine Ölümünden Sonra Ne Olacak?


Kraliçe, saltanatı boyunca, çoğu ilk corgi’sinden türeyen 30’dan fazla corgis ve dorgis’e sahipti. suzan1944 yılında 18. doğum gününde kendisine hediye edilen Buckingham Sarayı. Yıllar geçtikçe, bazı corgiler, dorgiler oluşturmak için dachshunds ile yetiştirildi. Dachshundlardan biri pipkinkraliçenin kız kardeşine ait olan, Prenses Margaret, Saray söz konusu.

Kraliçenin köpekleri, konutlarına yaptığı geziler sırasında ona eşlik etti ve birkaçı da resmi nişanlarını bozdu ve onunla resmi fotoğraflarda göründü. A 2016 resmi ünlü fotoğrafçı tarafından çekilmiş Annie Leibovitz kraliçenin 90. doğum günü için hükümdarı corgis ile gösterir Söğüt ve çobanpüskülü ve dorgiler Vulkan ve Şeker.

Holly 2016’da vefat etti, Vulcan ise 2020’de öldü. 2018’de kraliçe corgis’in yasını tuttu Fısıltı ve evde yetiştirdiği son corgi olan ve onunla ünlü bir şekilde rol alan Willow ve Daniel Craig içinde James Bond temalı komedi skeci Londra’daki 2012 Yaz Olimpiyatları sırasında yayınlanan.

Kraliçenin hayatı boyunca birçok köpeğiyle fotoğraflarına bakın:


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1345754/here-s-what-will-happen-to-queen-elizabeth-ii-s-corgis-after-her-death?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir