İşte Keke Palmer’ın Whoopi Goldberg’den Aldığı Seks Tavsiyesi


Hay aksi Goldberg vermekten geri durmadı Keke Palmer bazı seks tavsiyeleri.

Podcast’inin son bölümünde, Bebeğim, bu Keke Palmer, Hayır Yıldız, samimiyetle ilişkisine yansıdı ve hatta kendisinden aldığı hikmetli sözleri paylaştı. Görünüm ev sahibi.

22 Kasım’daki bölümde “Seksle olan kimliğim – her zaman ‘Ah, sadece bu hizmeti yapmalıyım’ üzerine kuruluydu” dedi. “O dönemde, o noktada, o zamanda aldığım herhangi bir zevk, ‘Mutlu olmalarına sevindim’ geldi.”

Keke devam etti, “O zaman bu iç karartıcıydı ve yeterli değildi, çünkü ‘Pekala, bir dakika bekleyin … bu değil, ne dediğimi anlıyor musunuz?’ Bu yüzden, benim için neyin işe yaradığını anlamaya çalışmakla geçen bir yolculuk oldu.”

Oyuncu daha sonra Whoopi’nin kendisine takılan tavsiyesini açıkladı.

“Asla unutmayacağım, oradaydım Görünüm Bir keresinde seks hakkında sohbet ediyorlardı, gerçekten harika bir sohbet,” dedi Keke. “Ve Whoopi Goldberg, ‘Lütfen kendinizi memnun etmeye başlayın’ dedi. Ve ben de bu kulağa doğru geliyor gibiydim.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1355826/don-t-blush-over-the-sex-advice-keke-palmer-received-from-whoopi-goldberg?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir