İşte James Corden Geç Gösteri Koşusunu Nasıl Bitirdi?


James Korden az önce son selamını aldı Geç Geç Gösteri.

44 yaşındaki oyuncu, sekiz yıl sonra ev sahipliği yaptı. son bölüm 27 Nisan’daki gece geç saatlerde yapılan şovun. Ve gerçek bir komedi tarzında, Corden şovu setten dışlandığı bir parça ile açtı ve konuklarına döndü. harry stilleri Ve Will Ferrell yardım için. Ancak sahneye çıkmayı başardığında, sunucu ayakta alkışlandı ve seyirciler onun adını alkışladı.

“İşte bu çete. İşte bu” dedi. “bu final Geç Geç Gösteri CBS tarihinde.”

Tabii ki, çok fazla gözyaşı da vardı – Corden’ın annesi de dahil. margaret seyirciler arasında babasıyla oturan Malcolm.

Ve onun uğurlama töreninin bir parçası olmak isteyen sadece onlar değildi. Başkan Joe Biden ayrıca Corden’a bir mesaj gönderdi. Ayrıca, gece geç saatlerde ev sahipliği yapan arkadaşlar Seth Meyers, Jimmy Kimmel, Stephen Colbert, Jimmy Fallon, David Letterman Ve Trevor Nuh Corden’ın talk show dünyasından ayrılması, ev sahipliği sırlarını saklaması ve onun çıkışından sonra hayatın nasıl olabileceğini görmesi hakkında bir eskizde yer aldı.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1372792/here-s-how-james-corden-ended-his-lessigreaterlate-late-showlessigreater-runwith-help-from-harry-styles?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir