İşte Gwyneth Paltrow, Eski Ben Affleck ve Karısı J.Lo Hakkında Nasıl Hissediyor?


Gwyneth Paltrow Affleck’leri aşık görmeye bayılıyor!

Eski erkek arkadaşından neredeyse bir hafta sonra Ben Affleck evli Jennifer Lopez Goop’un kurucusu, Las Vegas’ta sürpriz bir düğün töreninde iyi dileklerini paylaşıyor. 22 Temmuz’da Paltrow, Instagram Hikayesinde çift hakkında ne hissettiğini soran bir hayranına yanıt verdi. O yazdı“Aşk!!! Çok romantik!!! Onlar adına çok mutluyum.”

49 yaşındaki Affleck ve 52 yaşındaki Lopez, 16 Temmuz’da, ikinci kez nişanlandıktan üç ay sonra ve 00’ların başlarındaki ilişkilerini yeniden alevlendirdikten bir yıldan fazla bir süre sonra bir “anlık” törenle evlendiler.

Bu, evli olan Paltrow’un ilk kez değil. Brad Falchuk, Affleck ve Lopez hakkında olumlu yorumlar yaptı. Geçen Eylül, J.Lo’nun stilistlerinden biri, filminin galasında aktörü destekleyen yıldızın bir fotoğrafını yayınladı. son düello Yeniden bir araya geldiklerinden bu yana ilk kırmızı halı görünümleri olarak hizmet veren 2021 Venedik Film Festivali’nde. 49 yaşındaki Paltrow, gönderiye “Tamam, bu çok şirin” yorumunu yaptı.
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1339143/here-s-how-gwyneth-paltrow-feels-about-ex-ben-affleck-and-wife-jennifer-lopez?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir