İşte Corkcicle Ürünleri Neden Gündüzden Geceye En İyi Arkadaşınız?


Bu makalede yer alan markalar, NBCUniversal Checkout’un ortaklarıdır. E! satın alma işleminizden komisyon alır. Fiyatlar, yayınlanma tarihi itibarıyla doğrudur. Öğeler perakendeci tarafından satılır, E değil!.

Tek bir markanın sevimli, pratik ve uygun fiyatlı bardak ve aksesuarlar yaratabileceğini düşünmeyebilirsiniz. Ama yanılıyorsun. Corkcicle bunların hepsini yapmakla kalmıyor, aynı zamanda şirket, en çok satan ürünlerine ekstra kişiselleştirilmiş bir dokunuş eklemek için Marvel, Vineyard Vines ve Rifle Paper Co. gibi çok sevilen markalarla da sık sık ortaklık kuruyor.

Diyelim ki sabah işe gidip gelme hayatına yeniden alışıyorsunuz ve kahve fincanınız sürüşü sürdürmeyecek. Ya da belki yazı plajda geçirmeyi planlıyorsunuz, ancak diyet sodalarınızın kiralık ev ile belirlediğiniz yer arasında soğuk kalmasını nasıl sağlayacağınızı bilmiyorsunuz.

Belki eğlenmeyi seviyorsundur. Belki eğlenmekten hoşlanmıyorsunuz ve kendi başınıza soğuk bir kadeh şarap (veya bir şişe bira) içmeyi seviyorsunuz. İçme alışkanlıklarınız, hobileriniz ve tercihleriniz ne olursa olsun, Corkcicle keyfini çıkarmanız için bir şeyler yapar.

Uzmanlıkla hazırlanmış ürün yelpazesi, gün boyunca ve gece boyunca yaşam tarzınıza uyacak şekilde tasarlanmıştır. Soğutucular, soğutma aksesuarları, bardaklar, spor mataraları, sapsız cam eşyalar… gerçekten hepsini yapıyorlar.

Arkanıza yaslanın, en sevdiğiniz içkiden bir yudum alın ve yeni en iyi arkadaşlarınızdan birkaçı için alışveriş yapmaya hazırlanın. Şerefe!


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1374523/why-corkcicle-tumblers-to-go-mugs-wine-chillers-and-more-are-your-bff-all-day?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir