İşte Christina Haack ve Tarek El Moussa’nın Soy Ağacı Rehberiniz


İçin Christina Haack ve Tarek El Musaev ailenin olduğu yerdir.

rağmen Flip veya Flop ortak yıldızlar yedi yıllık evlilikten sonra 2016’da ayrıldığını söyledi, ikisi eş-ebeveyn kızı olarak aileyi ilk sıraya koymaya devam ediyor Taylor11 ve oğlu Brayden6. Yıllar boyunca, eski çiftin klanı daha da büyüdü, yeni eşleri ve – Christina örneğinde – başka bir çocuğu aileye kabul etti.

Hafta sonu Brayden, apandisit ameliyatı gerektiren tıbbi bir acil durum yaşadı ve bu durum, karma ailelerinin genç çocuğun arkasında toplanmak için bir araya geldiğini gördü. Christina’nın 9 Mayıs’ta oğluyla birlikte Anneler Günü’nü hastanede geçirdikten sonra açıkladığı gibi, “24 saat stresli ama ekip çalışmasının/birlikte ebeveynliğin ne kadar önemli olduğunu iyi bir hatırlatıcı.”

“Hepimiz baskı altındayız ama gerçekten önemli olduğunda, hepimiz Brayden’ın üzerimize düşeni yapması için oradaydık,” diye devam etti, “Sonuçta diğer tüm şeyler sadece ‘gürültü’, önemli olan çocuklar.”

Bu sırada Tarek’in karısı Heather Rae GençKendisini sık sık Taylor ve Brayden için “bonus anne” olarak adlandıran kişi, sosyal medyada “Bu stresli dönemde hepimiz bir aile olarak kenetlendik. Çocuklar her zaman hepimizin ana önceliği olacak!”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1330758/here-s-your-guide-to-christina-haack-and-tarek-el-moussa-s-family-tree?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın