İşte Bravo’nun Güverte Altı Macera Fragmanına İlk Bakışınız


Paketlemek, Güverte altında Hayranlar, çünkü biz Norveç’e gidiyoruz!

7 Eylül’de Bravo, yeni yan ürünü için ilk fragmanı yayınladı. Güverte Macerasının Altındaçarpıcı İskandinav Fiyortları boyunca ayarlayın.

Franchise’ın Akdeniz ve Avustralya gibi diğer yerlerinin aksine, Macera yolcuların yamaç paraşütü, mağara keşifleri ve kıyı kayalıklarının üzerinde aşırı helikopter gezintileri gibi heyecan verici gezilerin keyfini çıkarmasını sağlayan çok farklı bir iklim vaat ediyor.

“Gerçek anlaşma bu,” Şef Jess Condy klipte dalga geçiyor. “Bahamalar’da suya düşersiniz, sadece bronzlaşırsınız. Burada hipotermiye yakalanıp ölebilirsiniz.”

Önizleme, izleyicileri Kaptan dahil olmak üzere en yeni yat mürettebatıyla tanıştırıyor. Kerry TitheradgeCondy, Bosun Lewis LuptonŞef Yahni Faye ClarkeYahniler Kasie Faddah ve Oriana Schneps ve Güverteciler Kyle Dickard, Michael Gilman ve Nathan Morely.

Kalp atışı maceralarına ve nefes kesen manzaraya ek olarak, sıcak bağlantılar, bol miktarda tekne gezintisi ve olası bir tekne kazası bekleyin.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1345245/here-s-your-first-look-at-below-deck-adventure-bravo-s-thrilling-new-spin-off?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir