İşte Bilmeniz Gerekenler – Hollywood Life


Kellie Pickler ve Kyle Jacobs


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Jim Ruymen/UPI/Shutterstock

kellie seçici önemli olan her şeye ve daha fazlasına sahip! 28 Nisan 2022’de Instagram hesabına “Bütün kadınlar elmas istemez” diye yazmıştı. Kahve içmek için etrafı saran bir sundurma ile!!” 36 yaşındaki “Red High Heels” güzeli, mem’e “Çok doğru” başlığını attı. Ama bu pastoral sundurma, hayallerinin adamı, country söz yazarı olmasaydı ne olurdu? Kyle Jacobs?

Sevimli çift 2011’de evlendi ve o zamandan beri kırmızı halıların favorisi oldular. İşte Kellie Pickler’ın kocası, 11 yıllık evlilikleri ve daha fazlası hakkında bilmeniz gerekenler!

Kellie Pickler’ın Kocası Kyle Jacobs

Kellie Pickler ve Kyle Jacobs
Kellie Pickler ve Kyle Jacobs, 2 Nisan 2017’de Nevada, Las Vegas’ta düzenlenen 52. Academy of Country Müzik Ödülleri’ne geliyor. (Jim Ruymen/UPI/Shutterstock)

Kellie Pickler ve Kyle Jacobs 1 Ocak 2011’den beri evliler. Wikipedia’ya göre Kyle 26 Haziran 1973’te doğdu ve country vokalisti, söz yazarı, gitarist ve piyanist. 2003’ten beri Curb Music’te kadrolu yazar ve Bloomington, Minnesota’da büyüdü.

Kellie 28 Haziran 1986’da doğdu, bu da kocasını kendisinden 13 yaş büyük yapıyor! Çok yetenekli söz yazarı hem piyano hem de gitar için yazıyor.

Çift, 2007’de Arkadaşları Aracılığıyla Tanıştı

Kyle ve Kellie’nin 2007’de Nashville’den ortak arkadaşları aracılığıyla bir barda tanıştıkları bildirildi. Fox gündüz talk show Kasım 2015 röportajında GerçekKellie, Kyle ile tanıştığında orada bazı şarkı yazarı arkadaşlarıyla birlikte olduğunu açıkladı. “Sonunda onunla ve arkadaşlarıyla oturduk ve sohbetin içinde kaybolduk ve diğer herkes ortadan kayboldu.”

Daha da iyisi, hemen birlikte çalışmaya başladılar ve hem yaratıcı hem de romantik bir şekilde uyumluydular. Kellie, “Ertesi gün şarkı yazmaya başladık ve sonra nişanlandık, peki, bu birkaç yıl sonra oldu” dedi.

Kyle & Kellie Yılbaşı Düğünü İçin Kaçtı

Kyle Jacobs ve Kellie Pickler
Kellie Pickler ve Kyle Jacob, 8 Kasım 2017’de Nashville’de düzenlenen 51. yıllık CMA Ödülleri’nde boy gösterecek. (Invision/AP/Shutterstock)

Country müzik kraliyet çifti, 15 Haziran 2010’da Florida, Rosemary Beach’te nişanlandı – ve fevkalade romantikti! Tatildeyken Kyle ona bir günlük, bir nişan yüzüğü ve üzerinde “Faye” (Kellie’nin rahmetli büyükannesinin adı) yazan bir deniz kabuğu verdi. Kellie daha sonra kısmen bir mektup aracılığıyla şöyle yazdı: “Anne dediğim güzel meleğim bize nimetini veriyordu.” 2017 Instagram gönderisi. “Hala ve sonsuza dek deli gibi aşık.”

Çift, 1 Ocak 2011’de Nashville’de büyük bir düğün kutlaması için orijinal planlarından vazgeçerek Antigua’ya kaçtı. Kellie, “Tek yaptığımız gelinliği ve ona bir kıyafet hazırlamaktı” dedi. Ellen DeGeneres 2011 görünümü sırasında, başına İNSANLAR. “Her şeyin yoluna gireceğine Tanrı’ya tamamen inandık ve oldu ve hayatımın en inanılmaz günüydü.”

Çocukları Yok

Kellie ve kocasının birlikte çocukları yok, ama onlar sadık evcil hayvan ebeveynleri! 2020’deki pandemi “bebek patlaması” hakkında soru sorulduğunda, amerikan idolü alum tatlı bir şekilde cevap verdi. “Kellie Teyze olmayı seviyorum ve bu benim için mükemmel” dedi. Bize Haftalık Kellie ayrıca “bir içkiye daha” ihtiyacı olduğuna güldü ve bebeklerdeki koronavirüs artışının “gerçekten bir şey” olup olmadığını sordu. Kellie, şu anda “iki küçük yavru köpeklerine” baktıklarını söyledi ve dergiyle 2019’da yaptığı ayrı bir röportajda “Şimdilik köpek ebeveynleriyiz” dedi.

Kyle, Ülkenin En Büyük Yıldızlarından Bazıları İçin Yazdı

Kyle’ın başlı başına bir yıldız gücü var! O bir ortak yazar Garth Brooks “Bir Hafızadan Daha Fazlası”na basın. Sahne arkası güç merkezi aynı zamanda üzerinde ortak haklara sahiptir. Kimberley Locke“8th World Wonder” ve ülke simgeleri için yazılmış şarkılar dahil Kelly Clarkson, Craig Morgan, Jo Dee Messina, Trace Adkins, Tim McGraw, Scotty McCreery, Clay Walkerve tabii ki, Kellie.

O da işbirliği yaptı Wynonna Juddbirlikte Darius Rucker ve Rachel Thibodeau.

Kyle & Kellie, CMT Reality Dizisinde Başrolde

Kyle Jacobs ve Kellie Pickler
Kyle ve Kellie, 4 Kasım 2015’te Nashville’deki 49. Yıllık CMA Ödülleri’ne katılacaklar. (Jim Smeal/Shutterstock)
Kellie Pickler, Kyle Jacobs

2015-2017 yılları arasında çift, CMT realite dizisinde birlikte rol aldı. Kellie Pickler’ı seviyorum! 13 bölüm sürdü ve 15 Kasım 2015’te prömiyeri yapıldı. Hayatlarının olumlu yönlerini sergiledi ve çiftin dramadan uzak tutmak için kendi yollarından çıktığı bildirildi.

2015’te diziyi çekerken The Associated Press’e “Onu hafif ve pozitif tutmak istiyoruz” dedi. “Dünyada yeterince karanlık var. Ve televizyonda yeterince olumsuzluk var.” Kyle, başına “çılgın bir drama olmadığını” ekledi. Altıncı Sayfa. “Kesinlikle hayır,” dedi Kellie. “Kedi kavgası yok. Kedimiz yok. … Alerjisi var.”
Kaynak : https://hollywoodlife.com/feature/kellie-pickler-husband-4778334/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir