İşte Beyaz Lotus Geri Döndüğünde


Beyaz Lotus şimdi rezervasyon alıyor.

10 Emmy ödülünün ardından, hit HBO dram filminin resmi olarak ikinci sezonu için bir prömiyer tarihi var. Seçkin bir Sicilya tatil beldesinin misafirlerini takip edecek olan antoloji serisinin ikinci bölümü 30 Ekim’de geri gelecek.

Oyuncu kadrosunun çoğu birinci sezon için Emmy’ye aday gösterilmiş olsa da, bir sonraki bölüm için geri dönecek olan tek yıldız, Jennifer Coolidgedağınık sosyetik Tanya McQuoid rolünü yeniden canlandırıyor. Bunun yerine, yeni oyuncu kadrosu şunları içerir: Iraksak yıldız Theo James, Parklar ve Rekreasyon komedyen Aubrey Plaza ve Kalın Tip‘s Meghann Fahy.

Ve ikinci bölüm başka bir Beyaz Lotus’ta gerçekleşecekken tatil yeri, birinci sezondan itibaren aynı olayların tekrarını beklemeyin.

Yürütücü yapımcı, “İkinci sezonda gerçekten gurur duyduğum şey, bunun tamamen farklı bir fikir olması.” David Bernad söylenmiş Hollywood Muhabiri 15 Ağustos. “Birinci sezon Hawaii’ye çok özel. İkinci sezon Sicilya’ya ve devam eden meselelere çok özel – Sicilya’nın kültürel, tematik fikirleri açıkça Hawaii’den çok farklı.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1347675/book-your-reservations-now-here-s-when-the-white-lotus-is-checking-back-in?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir