İşte Bahar Tatili için Çöl Müziği Festivali Paketleme Listeniz


Bu ürünleri sevdiğimiz için bağımsız olarak seçtik ve bu fiyatlarla sizin de beğenebileceğinizi düşünüyoruz. E! bağlı ilişkilere sahiptir, bu nedenle bağlantılarımız aracılığıyla bir şey satın alırsanız komisyon alabiliriz. Öğeler perakendeci tarafından satılır, E değil!. Fiyatlar, yayınlanma tarihi itibarıyla doğrudur.

Müzik festivali sezonu ve bahar tatili yaklaşıyor ve biz heyecanımızı zapt edemiyoruz. Aynı hissediyorsanız, doğru yere geldiniz! İster bir müzik festivaline yeni başlayan biri olun, ister müzik festivaline geri dönen bir profesyonel olun, herkesin paket listesinde olması gereken bazı müzik festivali temellerini bir araya topladık.

Kulaklarınızı koruyacak gürültüyü azaltan kulak tıkaçlarından ve olmazsa olmaz güneş kremlerinden şık batı çizmelerine ve daha fazlasına, müzik festivali paket listemizde bazı pratik, kullanışlı ve modaya uygun buluntular var.

Müzik festivalinin olmazsa olmazları kılavuzumuzu satın almak için aşağı kaydırın ve bahar tatili ve festival sezonu için heyecanlanın!


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1365822/here-s-your-desert-music-festival-packing-list-for-spring-break?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir