İşte AHS’de Kim Kardashian’a Tüyler ürperten İlk Bakış


Kendinizi en yakın koltuğa sallayın çünkü bu teaser’ı bir an önce izlemeniz gerekiyor.

Amerikan korku hikayesi gelecek sezonun tüyler ürpertici ilk görünümünü yayınladı Narin20 Haziran, şov gazisine kısa bir göz atma Emma roberts yeni gelenlerin yanında kim Kardashian Ve Kara Delevingne.

Otuz saniyelik klip, “Rock-A-Bye Baby”nin unutulmaz yorumu çalmaya başlamadan önce, uzun beyaz saçlı kadınların bir daire oluşturup kollarını birbirine dolayarak “Bebeğim, bebeğim, bebeğim” diye bağırmasıyla açılıyor. Teaser’ın geri kalanında stilize danslar ve beşik görüntüleri, yuvadan düşen bir kuş yumurtası ve üç kadının her biri tanıtılırken bölünen hücreler gösteriliyor.

Emma, ​​Kim ve Cara, sade makyajlarını ve uzun, cesur kirpiklerini ortaya çıkarmak için aşağı çektikleri beyaz saçları ve süslenmiş gözlükleriyle gösteriliyor. Aslında, Kim’in karakterinin kundaklanmış bir bebeği tutarken görüldüğü bir anı vardır.

Teaser’ın yanındadizinin Twitter hesabı şifreli bir şekilde “Yakından dinleyin” yazdı.
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1380822/your-chilling-first-look-at-kim-kardashian-emma-roberts-and-cara-delevingne-in-lessigreaterahs:-delicatelessigreater-teaser?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir