İşte 2 Süper Boy Peter Thomas Roth Jel Maskesini 52 Dolara Nereden Alabilirsiniz?


Bu makale QVC tarafından desteklenmektedir. Bu ürünler, onları sevdiğimiz ve bu fiyatlarla sizin de beğenebileceğinizi düşündüğümüz için QVC’den seçildi. Bağlantılarımızdan bir şey satın alırsanız, E! satın alma işleminizden komisyon alır. Fiyatlar, yayınlanma tarihi itibarıyla doğrudur. Öğeler perakendeci tarafından satılır, E değil!.

Hayır, şaka yapmıyorum: Bu sırada en kurak, en gri, en filan yılın bir zamanında, Şubat ayının o kadar da kötü görünmemesine neden olan bir kahramanca satış ortaya çıktı. Şu anda, iki gol atabilirsin Süper Boy Peter Thomas Roth Rose Kök Hücre Bio-Onarım Jel Maskeleri normal fiyatından %50 indirimli.

Gerçekten mi! Bir değil iki tane ve sadece 52 dolar, bu da yasal olarak normal fiyatlarının yarısı kadar. Markaya göre, bu özel jel maske “donuk cildin daha parlak görünmesine, ince çizgilerin ve kırışıklıkların görünümünü azaltmaya, cildin görünümünü aydınlatmaya ve pürüzlü cilt görünümünü azaltmaya yardımcı olan bileşenler içerir.”

Peter Thomas Roth, haftada iki ila üç kez veya gerekirse her gün kullanılmasını önerir. Bu, bu büyük kapların size uzun süre dayanacağı veya günlük bir lüks için özellikle iyi bir fiyat olacağı anlamına gelir.

Anlaşma 1 Mart’a kadar devam ediyor ama beklemek için bir sebep göremiyorum.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1364290/get-2-super-size-peter-thomas-roth-rose-stem-cell-bio-repair-gel-masks-for-dollar52?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir