Işıltılı Mor Elbiseli Cinayetler – Hollywood Life


Olivia Rodrigo


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Matt Baron/Shutterstock

iyi 4 Olivia Rodrigo! 19 yaşındaki şarkıcı, ikinci Met Gala’sına moda A-game’i getirdi. Olivia, Met Gala kırmızı halısında parıldayan lavanta elbisesiyle neden morun kendine özgü rengi olduğunu göstermeye devam etti.

Olivia Rodrigo
Olivia Rodrigo, 2022 Met Gala’da. (Matt Baron/Shutterstock)

Olivia ışıltılı elbisesini bir çift açık mor eldiven ve uyumlu topuklu ayakkabılarla eşleştirdi. Saçları gevşek ama hacimli dalgalar şeklindeydi ve kelebek tokalara sahipti. Mor elbisesini mor renkli dumanlı gözle eşleştirdi.

2022 Met Gala, Olivia’nın bir yıldan kısa bir süre içindeki ilk Met Gala’sı olacak. Olivia, Met Gala’ya ilk çıkışını COVID-19 salgını nedeniyle ertelendikten sonra geçen Eylül ayında düzenlenen 2021 Met Gala’da yaptı. Olivia, 2021’deki modanın en büyük gecesinde tüylü süslemeli şeffaf dantelli bir catsuit giydi.

Olivia ona kısa bir ara verdi. Ekşi Met Gala’ya katılmak için tur. Şarkıcı, çılgınca başarılı albümünü gerçekleştirmek ve tanıtmak için New York City’deydi. Ekşi. Boston’daki Met Gala’dan bir gün sonra turneye geri dönecek. Turu onu tüm Amerika Birleşik Devletleri ve Avrupa’ya götürecek. bu Ekşi tur yaz boyunca sürecek.

Olivia 2003 yılına kadar doğmamış olsa da, tarzı kesinlikle 90’ların modasından etkileniyor. Stilisti Laura Sophie Cox şunları söyledi: şekerleme Olivia’nın “sürdürülebilirlik için büyük bir tutkusu var. Bunu görmek gerçekten heyecan verici ve canlandırıcı. Depop, ikinci el mağazaları, vintage ile aynı sevgiyi paylaşıyoruz ve onun harika bir stil anlayışı var.”

Yakın zamanda 3 Grammy kazanan Olivia, şu anda dünyanın en büyük pop yıldızlarından biri. Ancak köklerini de unutmuyor. Olivia, Nini’nin hayranlarının favorisi rolünü yeniden canlandıracak. Lise Müzikali: Müzikal: Dizi 3. sezon Yoğun programı nedeniyle, Olivia’nın düzenli bir dizi olmak yerine tekrar eden bir rolü olacağı bildiriliyor.

Olivia Rodrigo
Olivia Rodrigo, ikinci Met Gala için tamamen mor renkteydi. (Matt Baron/Shutterstock)

Popüler Disney+ serisinin 3. sezonu yaz aylarında geçecek ve Camp Shallow Lake’de geçecek. Doğu Lisesi çocukları bir prodüksiyon üzerinde çalışacaklar. Dondurulmuş. 3. Sezonun bir prömiyer tarihi yok, ancak 2022’nin sonunda başlaması bekleniyor.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/05/02/olivia-rodrigo-met-gala-2022/

Yorum yapın